שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חדש מרוסיה: מדריך - כך תעשו סקס בעבודה

  המתירנות המינית שוטפת גם את רוסיה: ספר חדש שוטח את כל הדרכים לסיפוק מיני ב"בית השני" שלכם – העבודה. והפעם, הכל הולך: מחדר המדרגות האפל, אל השולחן במשרד, המעלית, וחדר השירותים. סטלין מתהפך בקברו

  לפני שני עשורים, שטפה מודעה אנונימית את מרקעי הטלויזיה ברוסיה. "אין סקס בברית המועצות" אמרה הפרסומת, שהיום נזכרים בה המקומיים בצחוק. בשנים האחרונות דבקה המיניות גם בתושבי רוסיה, אולי כהוכחה ניצחת לנפילת הקומוניזם. והשבוע, יש לכך הוכחה נוספת: ספר חדש מסביר כיצד לעשות סקס, והפעם – במקום העבודה.

   

  "המשרד הופך לבית השני", אומרת נאונילה סמוכינה, סוציולוגית ומחברת הספר השערורייתי "קאמא סוטרא במשרד", בו היא שוטחת את הדרכים להתענגות במקום בו מבלים התושבים זמן רב מחייהם. כל עמוד בספר מאוייר ברישומים מפורטים, למי שזקוק למוחשיות או להסבר נוסף.

   

  וכך, הופכים הכסאות, שולחנות הכתיבה, ספות העור, השירותים ואף חדרי המדרגות, מאיזורים משמימים ומנוכרים, לנקודות של תשוקה מינית. סמוכינה עושה שימוש כמעט בכל אביזר, פרט לטלפון, אותו לשיטתה יש לכבות בכל "הפסקה קטנה" כדבריה.

   

  גם למעלית, מקור לא אכזב לפעילות מינית, יש תפקיד: "בדרך למשרד, לצהריים או הבייתה, המעלית הופכת לפיתוי גדול עבור כל הנאהבים הנחשקים" היא כותבת, "לאחר שהסתירו את תחושותיהם משך כל היום".

   

  מקומו של חדר השירותים כאמור, לא נפקד בהמלצות, אלא שהמין שם צריך שייעשה במהירות, "כדי לא לגרום לאיש להמתין". אשר למזכירות העסוקות בריצה סביב הבוס המפונק, ממליצה סמוכינה ליטול, "כמה דקות של עונג עצמי".

   

  לאלה העובדים בבניינים גבוהים, בהם עושים העובדים שימוש כמעט בלעדי במעלית, מציעה המחברת להשתמש ב"חדר המדרגות האפל" אותו איש כמעט אינו פוקד. "תוכלו למצוא שם שלווה והנאה רבה" היא מתרצת.
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבי מנשה
  מעלית. העדיפו את חדר המדרגות
  צילום: גבי מנשה
  צילום אילוסטרציה: גטי אימג' בנק ישראל
  חדר השירותים. אל תתנו להם להמתין
  צילום אילוסטרציה: גטי אימג' בנק ישראל
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים