שתף קטע נבחר

הסלולריות נערכות למאבק תקשורתי מול שר התקשורת

שכרו במשותף את משרד יחסי הציבור ארד-תקשורת כדי להיאבק בהחלטה להפחית התשלום מרשת לרשת

חברות הסלולר נערכות למאבק מול שר התקשורת, אהוד אולמרט. סלקום, פרטנר ופלאפון שכרו את שירותיו של משרד יחסי הציבור וייעוץ התקשורת ארד-תקשורת, שבבעלות איל ויובל ארד. זאת, במטרה לפעול באופן אחיד מול החלטת אולמרט להפחית את התשלום עבור שיחות והודעות טקסט מרשת לרשת.

 

זו אינה פעם הראשונה שחברות הסלולר משתפות פעולה בכל הקשור לפעילותן מול התקשורת. החברות התאגדו תחת השם פורום החברות הסלולריות בכל הקשור לנושא הקרינה והנזק הסביבתי של האנטנות הסלולריות. אישור להתאגדות זו ניתן על-ידי הממונה על ההגבלים העסקיים, דרור שטרום.

 

בימים אלה עוסקות חברות הסלולר בהכנת תגובה למשרד התקשורת. תגובת החברות תישמע במשרד התקשורת ב-29 באוגוסט. לפני כ-10 ימים הודיע אולמרט כי התשלום עבור שיחה מרשת לרשת (דמי קישוריות) יורד מ-54 אגורות בדקה ללא מע"מ ל-15 אגורות בדקה ללא מע"מ עד ינואר 2006. דמי הקישוריות עבור הודעת SMS, שעומדים כיום על 28.5 אגורות, יורדו עד ינואר 2006 לאגורה אחת בלבד.

 

מבחינת חברות הסלולר מדובר בפגיעה קשה בהכנסות - של כ-2.6 מיליון שקל כל שנה. בחברות הסלולר מדברים על פגיעה קשה יותר, של כ-3 מיליארד שקל. בחברות הסלולר חוששים גם כי בעקבות הירידה בהכנסות לא יהיה מנוס מפיטורי מאות עובדים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
אולמרט עם סלולרי. החברות נגדו
צילום: ישראל הדרי
מומלצים