שתף קטע נבחר

חידושים ב-ynet

ynet משיק היום סדרה של שיפורים משמעותיים בתצוגה של תכני האתר, שיאפשרו קריאה נוחה יותר של טקסטים, ויוסיפו ממדים חדשים למידע ולדיווח

גולשות וגולשים יקרים

 

בארבע השנים שחלפו מאז הושק ynet לראשונה, הוא התפתח, העמיק והתרחב, אולם לא נשאר אדיש לשינויים ולתמורות העצומות שעבר שוק האינטרנט בארץ. כיום, רוב המשתמשים בארץ מחוברים לרשת במהירות גבוהה, מפעילים מחשבים בעלי יכולת עיבוד רבה יותר, וצופים בתכנים באמצעות מסכים גדולים, ברזולוציות תצוגה גבוהות יותר. במקביל, הואץ קצב ההתחברות לאינטרנט, ונראה שבתוך פרק זמן קצר רוב בתי האב בארץ יהיו מחוברים לרשת.

 

נאמנים להבטחתנו להוביל ולקבוע סטנדרטים של תוכן איכותי ברמת עיצוב גבוהה, ועל מנת לרתום את החידושים הטכנולוגיים לטובתכם הגולשים, אני שמח להציג בפניכם היום שורה של שיפורים בתצוגת התכנים באתר.

 

שינויים אלה נועדו להבטיח שנוכל להמשיך ולספק לכם, הקוראים, את חוויית הגלישה הטובה ביותר, ולוודא שהנאתכם מהעיון בתכני באתר תהיה מושלמת. לשורת השינויים האלה קדם תהליך ממושך בן שנה של איסוף תגובות מגולשים, בדיקת רעיונות שהעליתם אתם, מחקרים על שיפורים בתצוגת המידע באינטרנט, ועשרות סקיצות וניסיונות ב"תנאי מעבדה" על שרתי הפיתוח שלנו.

 

היום, בסופו של תהליך זה, אנו גאים להשיק את השלב הנוסף במהפכת התוכן האינטרנטי של ynet.

 

 

  • רוחב שורה חדש

מהיום יוגשו הידיעות החדשותיות והכתבות באתר על פני שלושה טורים של טקסט, בשורה רחבה יותר.

 

תכליתו של השינוי היא לאפשר קריאה ברוחב שורה נוח, שבמחקרים שונים בעולם נמצא כאידיאלי לקריאה ממסך.

 

 

  • אלמנטים גרפיים ותכנים חדשים בכתבות

המעבר לתצוגה של טקסטים בשלושה טורים מאפשר כעת שילוב של אלמנטים חדשים בכתבות: תמונות רחבות יותר, שיעשירו את חוויית הקריאה, וכן גלריות של תמונות. במקביל, נשלב גם מגוון של תכנים חדשים במיקומם הטבעי – בתוך הכתבות: תרשימים, טבלאות, מידע לרקע וטורי פרשנות. גם תכנים פרסומיים, שישולבו לצד הכתבות, יוצגו באופן שלא יפריע לקריאת הטקסטים.

 

  • אפשרות הדפסה בפונט מוגדל

השיפורים שהנהגנו בתצוגת הכתבות יאפשרו לגולשים להדפיס כתבות מתוך האתר בצורה פשוטה, ואף להגדיל את הטקסט לכל גודל שירצו, לנוחות הקריאה.

 

בימים הקרובים יופיעו לצד הכתבות באתר מרכיבים חדשים ושיפורים קטנים נוספים. עד השלמת התהליך בימים הבאים ייתכנו שיבושים קלים בתצוגה של כתבות מסוימות באתר, שיתוקנו מייד.

 

אנו מקווים שסדרת שיפורים אלה תוסיף לחוויית הקריאה שלכם, ושתמצאו את הפורמט החדש נוח, בהיר ונעים יותר לקריאה ולהתמצאות בתכני האתר. אני רוצה לנצל פנייה זו ולהודות לכם על כך שאתם מאפשרים לנו להמשיך ולהעלות את רף האיכות בתכני האינטרנט בארץ, ועל השתתפותכם הערה במרקם האינטראקטיבי של ynet.

 

שלכם

 

יון פדר

העורך הראשי

editor-in-chief@y-i.co.il

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
יון פדר, העורך הראשי של ynet
צילום: גבי מנשה
מומלצים