שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טקס האמי: ההימורים שלנו
  לקראת טקס האמי - הנה התחזית שלנו לזוכים בקטיגוריות העיקריות. הבשורה: הפעם הסופרנוס תעשה את זה

  הלילה הגדול של תעשיית הטלוויזיה בארה"ב מתקרב. טקס האמי ה-56 יתקיים בלילה שבין ראשון לשני באודיטוריום "שריין" בלוס אנג'לס, בהנחייתו של גארי שנדלינג. הטקס יועבר בשידור חי בערוץ 3 החל מהשעה 2:00, ובשידור מתורגם וערוך למחרת. בערוץ E! ישודרו לפני ואחרי הטקס ראיונות וסיכומים מהשטיח האדום ומאחורי הקלעים.

   

  את רשימת המועמדויות מובילה המיני-סדרה "מלאכים באמריקה" עם 21, ואחריה "הסופרנוס" עם 20 מועמדויות. ל"הבית הלבן", המתחרה הגדולה של "הסופרנוס", 12 מועמדויות. בקרב בין הרשתות HBO מובילה, כרגיל, עם 124 מועמדויות בסך הכל, הרבה לפני NBC עם 65 מועמדויות. 

   

  "הסופרנוס" מעולם לא זכתה בפרס הדרמה הטובה והסתפקה עד כה בפרסים ראשיים לשחקנים. בארבע השנים האחרונות גרפה "הבית הלבן" את הפרס היוקרתי. השנה ייתכן שהצדק סוף סוף ייצא לאור, גם כי העונה החמישית של "הבית הלבן", ללא יוצרה ארון סורקין שנטש, הייתה חלשה יחסית, וגם כי אמריקה הפכה להרבה יותר ימנית ורפובליקנית לעומת הסדרה עם הסגל הליברלי והדמוקרטי.

   

  בכל מקרה, בעקבות ההצלחה המסחררת בשנה שעברה (3 מ-10!), החלטנו גם השנה לקחת על עצמנו את ההימורים לקראת הטקס, ולהלן המועמדים והתחזיות בעשר הקטגוריות המרכזיות, אליהן הוספנו השנה את הקטגוריה המתפתחת של סדרות המציאות.

   

  שחקנית המשנה בסדרה קומית:

   

  דוריס רוברטס ("כולם אוהבים את ריימונד"), קים קטרל ("סקס והעיר הגדולה"), קריסטין דיוויס ("סקס והעיר הגדולה"), סינתיה ניקסון ("סקס והעיר הגדולה"), מייגן מולאלי ("וויל וגרייס").

   

  זכתה בשנה שעברה: דוריס רוברטס.

   

  התחזית: לא שזה הימור יותר מדי מורכב, אבל אין ספק שאחת מנשות "סקס והעיר" תיקח את הפסלון, לרגל סיום הסדרה. ככל הנראה קטרל, שהצליחה לייצר העונה גם רגעים דרמטים לא רעים.

   

  שחקן המשנה בסדרה קומית:

   

  ג'פרי טמבור ("משפחה בהפרעה"), בראד גארט ("כולם אוהבים את ריימונד"), פיטר בויל ("כולם אוהבים את ריימונד"), דיוויד הייד-פירס ("פרייז'ר"), שון הייז ("וויל וגרייס").

   

  זכה בשנה שעברה: בראד גארט.

   

  התחזית: כמעט כרגיל, הקטגוריה הקשה ביותר לבחירה. מצד אחד דיוויד הייד-פירס עם הסיום של "פרייז'ר", מצד שני בראד גארט שרק ממשיך ומשתבח מעונה לעונה, מצד שלישי פיטר בויל, שהוא היחידי בקאסט של "ריימונד" ללא פסלון, ומצד נוסף ג'פרי טמבור, שזו ההזדמנות לפצות אותו על ההתעלמות הפושעת והיעדר פסלונים עבור "המופע של לארי סנדרס". אז מה בכל זאת? הראש אומר בויל, הלב אומר טמבור. היי נאו! שיהיה טמבור.

    

  שחקנית המשנה בסדרת דרמה:

   

  רובין רייט ("Deadwood"), טיין דיילי ("המשפט של איימי"), דראה דה-מתיאו ("הסופרנוס"), ג'אנל מולוני ("הבית הלבן"), סטוקרד צ'אנינג ("הבית הלבן").

   

  זכתה בשנה שעברה: טיין דיילי

   

  התחזית: ללא השחקניות המופלאות של "עמוק באדמה", ועם עונה חלשה ל"הבית הלבן", וכשבחירה בדיילי נראית כסוג של ברירת מחדל, נשארנו עם רייט ודה-מתיאו. את רייט (עדיין) לא ראינו כאן בסדרה החדשה, שאומרים עליה שהיא מרהיבה, ואנחנו לא אוהבים לקחת הימור עיוור, אז נשארנו עם דה-מתיאו כאדריאנה של "הסופרנוס", שם נתנה עונה מצוינת.

   

  שחקן המשנה בסדרת דרמה:

   

  ויקטור גארבר ("זהות בדויה"), בראד דוריף ("Deadwood"), מייקל אימפריולי ("הסופרנוס"), סטיב בושמי ("הסופרנוס"), ג'ון ספנסר ("הבית הלבן").

   

  זכה בשנה שעברה: ג'ו פנטוליאנו

   

  התחזית: מייקל אימפריולי הפסיד בשנה שעברה לקולגה פנטוליאנו (ראלפי) והוא יפסיד גם השנה לקולגה, הפעם בושמי, שמגלם את בן דודו של טוני סופרנו. בתעשייה האמריקנית אוהבים שחקני קולנוע שעושים מעבר לטלוויזיה. בושמי חתום בחלק מהפרקים גם על בימוי, כך שאדרבה ואדרבה.

   

  שחקנית בסדרה קומית:

   

  ג'ניפר אניסטון ("חברים"), פטרישיה היטון ("כולם אוהבים את ריימונד"), שרה ג'סיקה פרקר ("סקס והעיר הגדולה"), בוני האנט ("החיים עם בוני"), ג'יין קזמארק ("מלקולם באמצע").

   

  זכתה בשנה שעברה: דברה מסינג

   

  התחזית: איזה מזל שמסינג המעצבנת לא מועמדת השנה. הקרב הצמוד הוא בין פרקר לאניסטון, ששתי הסדרות עבורן הן מתמודדות הסתיימו השנה. ההתלבטות באמת קורעת את העם, וייתכן שקזמארק, שטרם זכתה, תגיע מאחור ותצ'ופר. אז זהו, שלא. זו תהיה אניסטון. כי ככה.

   

  שחקן בסדרה קומית:

   

  לארי דיוויד ("תרגיע"), קלסי גראמר ("פרייז'ר"), מאט לה-בלנק ("חברים"), ג'ון ריטר (8 חוקים פשוטים), טוני שלהוב ("מונק").

   

  זכה בשנה שעברה: טוני שלהוב

   

  התחזית: לארי דיוויד ענק, אבל שחקן הוא לא. שלהוב היה סוג של גימיק בשנה שעברה, וזה עבר לנו. גראמר סיים קדנציה, אבל הוא מעוטר מספיק. ג'ון ריטר מת. לא שזה הפריע לאקדמיה בעבר, אבל הפעם המוות לא מספיק לזכייה. לה-בלנק עדיין לא זכה, שזה עוול, והוא ממשיך לסדרה חדשה, שזה עוול אחר, והוא יזכה.

   

  שחקנית בסדרת דרמה:

   

  ג'ניפר גארנר ("זהות בדויה"), אמבר טמבלין ("ג'ואן מארקדיה"), מריסקה הרגיטאי ("חוק וסדר: מדור מיוחד"), אידי פאלקו ("הסופרנוס"), אליסון ג'אני ("הבית הלבן").

   

  זכתה בשנה שעברה: אידי פאלקו

   

  התחזית: המהמרים הפרועים יקחו כאן את טמבלין. הסולידים יחזרו לעימות הקלאסי בין פאלקו לג'אני שחילקו ביניהן את הפרס בשנים האחרונות. השאר יתנו צ'אנס לגארנר, שבאמת מחזיקה על עצמה את הסדרה. ואיך אומר הגשש: "אני לא הלכתי לא עם אמא ולא עם אבא, אני הלכתי עם החבר'ה". גארנר.

   

  שחקן בסדרת דרמה:

   

  ג'יימס ספיידר ("הפרקליטים"), ג'יימס גנדולפיני ("הסופרנוס"), קיפר סאתרלנד ("24"), מרטין שין ("הבית הלבן"), אנתוני לפאליה ("ללא עקבות").

   

  זכה בשנה שעברה: ג'יימס גנדולפיני

   

  התחזית: גנדולפיני, חבל על כל מילה.

   

  סדרת מציאות:

   

  "אמריקן איידול", "המירוץ למיליון", "הישרדות", "השוליה", "Last Comic Standing".

   

  זכתה בשנה שעברה: "המירוץ למיליון"

   

  התחזית: למרות ש"אמריקן איידול" היא התוכנית שסוחפת את אמריקה, ולמרות שהעונה האחרונה של "הישרדות" הייתה מדהימה, מסעירה ומרתקת יותר מכל דבר אחר, באמריקה מתים על דונלד טראמפ ("השוליה"), והעובדה שהוא הוזמן לטקס כמגיש של אחד הפרסים, אולי מעידה על הכיוון (וחוץ מזה, נדמה שבכל מקרה אחר הוא יכול לקחת כל חבר אקדמיה בנפרד ולהגיד לו: "אתה מפוטר!").

   

  סדרה קומית:

   

  "משפחה בהפרעה", "תרגיע", "כולם אוהבים את ריימונד", "סקס והעיר הגדולה", "וויל וגרייס".

   

  זכתה בשנה שעברה: "כולם אוהבים את ריימונד"

   

  התחזית: "משפחה בהפרעה", חביבת המבקרים, תהיה הסוס השחור והמפתיע של התחרות. היא גם סתם מאוד מצחיקה, שזה סוג של שיקול, תמוה אמנם, בקטגוריה מעין זו.

   

  סדרת דרמה:

   

  "CSI: זירת הפשע", "ג'ואן מארקדיה", "הסופרנוס", "24", "הבית הלבן".

   

  זכתה בשנה שעברה: "הבית הלבן"

   

  התחזית: "הסופרנוס", כי די די די!!! איך זה יכול להיות שהסדרה הזו עוד לא זכתה? איך?!

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "טקס האמי: ההימורים שלנו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  זכו בשנה שעברה, חברי "כולם אוהבים את ריימונד"
  צילום: איי פי
  7 לילות
  מומלצים