שתף קטע נבחר

דבר המבקר

שגיא בן-צדף, בן 30, מתגורר בגבעתיים ועובד בחברת היי-טק. כותב ביקורות מוסיקה מעל דפי האינטרנט באתר "השרת העיוור" ובפורום מוסיקה ישראלית ב- ynet. מחזיק בבלוג בענייני תרבות בכלל ומוסיקה בפרט. כותב סיפורים קצרים ושירה

אני שומע מוסיקה מאז שאני זוכר את עצמי. זו קצת קלישאה, אבל מוסיקה היא באמת חלק בלתי נפרד מהיום-יום שלי. אני נוהג עם מוסיקה, עובד עם מוסיקה, נהנה עם מוסיקה, כואב עם מוסיקה, אוהב עם מוסיקה.

 

המוסיקה היא הפסקול שמלווה את החיים שלי ואוסף האלבומים הענק שאני מחזיק בבית, הוא בעצם אוסף של זיכרונות, חוויות ורגעים קסומים שאספתי במרוצת השנים.

 

אני איש של מילים. מאמין ברעיון הנעלה הזה, שמילים של שיר יכולות לגעת, לומר במקומך, עבורך, למענך את מה שאינך יכול, רוצה או מספיק להגיד. וכשזה קורה, זה הדבר הכי נפלא בעולם.

 

יש לא מעט שירים כאלה, ואני מוצא שרובם נכתבו בעברית. כנראה שהמכנה המשותף ביני לבין מוסיקאי ישראלי יהיה לרוב גדול מזה שביני לבין מוסיקאי שלא חי כאן ושאינו חולק איתי את המציאות הישראלית המיוחדת שבה אנחנו חיים.

 

המקומות, הנושאים, החיים המתוארים בשירים – כל אלה מייחדים את המוסיקה הישראלית, וגורמים לה להיות כה אהובה עליי. אם לשאול מלסטר בנגס, מבקר המוסיקה האגדי, "בעיניי מוסיקה היא מהות החיים, וכתיבה על מוסיקה היא דרך חיים...".

 

בן 30, נשוי לשירי , מתגורר בגבעתיים, עובד בחברת הייטק. בעבר כתב על מוסיקה ב"מעריב לנוער". כיום כותב ביקורות מוסיקה מעל דפי האינטרנט באתר "השרת העיוור" ובפורום מוסיקה ישראלית ב-YNET. מחזיק בבלוג בענייני תרבות בכלל ומוסיקה בפרט. כותב סיפורים קצרים ושירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המוסיקה היא פסקול החיים שלו. שגיא בן-צדף
מומלצים