שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  בדרום: רכז מודיעין במשטרה הודה בביצוע שוד

  לפי החשד, רכז המודיעין של תחנת משטרת העיירות בנגב, היה מעורב בביצוע שוד יחד עם אנשים נוספים, ובתכנון של חמישה מעשי שוד נוספים. שותפיו למעשים הסגירו אותו. "אני מופתע ממעצרו", אמר מפקד תחנת העיירות

  רכז מודיעין של תחנת משטרת העיירות בנגב נעצר אמש (א') בחשד לשותפות בביצוע שוד בערד בשנה שעברה ובתכנון חמישה מעשי שוד נוספים עם עבריינים. 

   

  אמש נעצר השוטר על-ידי מחלקת חקירות שוטרים של משרד המשפטים (מח"ש). בחקירתו הראשונית הודה השוטר במיוחס לו, לאחר שלידי מח"ש הועבר חומר חקירה רב מידי יחידת תשאול נגב.

   

  לפני זמן מה נעצרו מספר חשודים בביצוע שוד של בעלת דוכן מפעל פיס בערד. השודדים עקבו אחרי האשה לאחר שסגרה את הדוכן ויצאה אל ביתה. הם חטפו ממנה את התיק אך הפיקדון של הדוכן לא היה איתה משום שהפקידה אותו כבר בבנק שעות קודם לכן.

   

  כשנעצרו החשודים בביצוע השוד על-ידי יחידת תשאול נגב, בפיקודו של סגן ניצב יוסי תורג'מן, והודו במיוחס להם, הם הצביעו על השוטר כשותף להם בביצוע השוד.

   

  "דבר מעצרו של השוטר נודע לי רק הבוקר ואני מופתע", אמר ל-ynet מפקד תחנת משטרת העיירות, סנ"צ יוסי גולן.

   

  מעצרו של השוטר התאפשר לאחר שלפני כשבועיים נעצר תושב באר שבע, שהוא פקח במחוז הדרום של משרד הפנים, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל ביחידת תשאול נגב. האיש הודה כי הוא תכנן לבצע שוד בסניף בנק דואר בקריית גת ואז הודה בביצוע שוד לפני כשנה יחד עם השוטר. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים