שתף קטע נבחר

משפחת פצוע לקונסול מצרים: תתביישו!

אריה דורון, אחיו של הפצוע הקשה מהפיגוע בראס א-שטן, הטיח בפניו של קונסול מצרים את זר הפרחים שהביא, כשזה הגיע לבקר את הפצועים בסורוקה. הקונסול, רופא במקצועו, הגיב בדיפלומטיות: "אינני יכול לשפוט אדם בשעת צערו"

"לא צריך את הפרחים שלכם, אתם צריכים להתבייש על הפיגוע ועל איך ששדדתם את הגופות", כך אמר היום (ב') אריה דורון, אחיו של ישראלי שנפצע קשה בפיגוע בסיני, לקונסול הכללי של מצרים בישראל, אחמד איסמעיל, שהגיע לבקר פצועים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. דורון הטיח בפניו של הקונסול את זר הפרחים שהביא.

 

הקונסול זכה לקיתונות של זעם מצד בני משפחתו של הפצוע הקשה ביותר המאושפז בבית החולים, ירון דורון. דורון, תושב אור עקיבא, נפצע בראשו בפיגוע בראס א-שטן והוא מאושפז במחלקה הנוירוכירורגית בבית החולים. איסמעיל, רופא במקצועו, התעדכן במצבם של הפצועים ובטיפולים שהם מקבלים.

 

"בשל היותי רופא הגעתי לא בשליחות ממשלת מצרים, אלא בשם השגרירות בישראל כדי להציע לנפגעים סיוע, כל סיוע לו הם יידרשו ושאותו נוכל להעניק להם. כמו כן איחלתי להם החלמה מהירה והתרשמתי כי הם מקבלים טיפול רפואי מעולה".

 

בתגובה לדברים הקשים שהטיחו בו בני משפחתו של דורון, אמר איסמעיל: "אני מבקש לומר כי אינני יכול לשפוט אדם בצערו. אינני יודע כיצד נוהג אדם שבן משפחתו נפגע בפיגוע כזה. כל שאני מקווה הוא שלאחר שיתאושש ויחלים בעוד מספר חודשים, גם הפצוע וגם משפחתו ירגישו אחרת ותחושותיהם לגבי מצרים ישתנו".

 

מנהל בית החולים סורוקה, ד"ר איתן חי-עם, אמר בעקבות העימות בין הצדדים: "אין ספק שהקונסול הנכבד נהג כראוי והבין לרגשותיהם של אלו שנפגעו, אשר את תחושותיהם קשה יהיה ככל הנראה לשנות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שי שמואלי, כל הנגב
פצועים מובלים לסורוקה אחרי הפיגוע
צילום: שי שמואלי, כל הנגב
צילום: רויטרס
נפצע בראס א-שטן
צילום: רויטרס
מומלצים