שתף קטע נבחר

שוורצנגר: בגלל תמיכתי בבוש - נענשתי במיטה

בעקבות נאום התמיכה שנשא שוורצנגר בוועידה הרפובליקנית סירבה אשתו לקיים איתו יחסי מין במשך כשבועיים. "לכל דבר יש מחיר", אמר מושל קליפורניה לקול תשואות הצופים, "אבל כשאתה נשוי לאשה כמו אשתי, אתה אף פעם לא הבוס של עצמך"

סחיטה מינית: נאום התמיכה של מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, בנשיא ג'ורג' בוש הרגיז את אשתו, מריה שרייבר. לדבריו, לאחר הנאום אשתו סירבה לקיים איתו יחסי מין במשך 14 יום.

 

מושל קליפורניה גילה אמש (ב') כי נאום התמיכה שנשא בוועידה הרפובליקנית באוגוסט הסתיים במפגן קרירות מצד אשתו, בת למשפחת קנדי הדמוקרטית. "לכל דבר יש מחיר", המשיך שוורצנגר וסחט שאגות צחוק נוספות מן הקהל.

 

שוורצנגר אמר את הדברים במהלך שיחה פתוחה שקיים עם לאון פאנטה, איש הבית הלבן לשעבר ובנוכחות כ-1,000 צופים.

 

שוורצנגר המשיך להתייחס לאשתו מספר פעמים במהלך השיחה. "אני לא יודע למה אני צופה בעימותים הפוליטיים לנשיאות", הוא אמר. "אם אנו רוצים לצפות בוויכוח אינטליגנטי בין רפובליקני ודמוקרט, כל שאנו צריכים לעשות הוא לצאת לארוחת ערב", הוא פירט. "למתמודדים לפחות היה מזל, הם היו צריכים לעבור זאת רק שלוש פעמים".

 

כשנשאל על ההבדל בין להיות שחקן קולנוע הפועל לפי תסריט  לבין התמודדות עצמאית בפוליטיקה אמר שוורצינגר: "כשאתה נשוי לאשה כמו אשתי, אתה אף פעם לא הבוס של עצמך".

 

מדינת קליפורניה צפויה לתמוך במתמודד הדמוקרטי, ג'ון קרי, בבחירות שייערכו בעוד כשבועיים ושוורצנגר, שצפוי להתמודד שוב על משרת המושל ב-2006, נזהר שלא לפגוע ברוב הדמוקרטי במדינתו. "אני חושב ששני המתמודדים עושים עבודה נפלאה", אמר. "זה מעייף מאוד לנהל קמפיין במשך שנה וחצי. אתה עושה טעות אחת קטנה ואתה עלול לאבד את הנשיאות".

 

שוורצנגר אמר כי המדינה היחידה, חוץ מקליפורניה, בה הוא יפעל למען בוש, היא אוהיו שם יש בבעלותו מכון כושר והוא מעניק חסות לתחרות השרירנים השנתית. "אמרתי לנשיא שאני מוכן ללכת לאוהיו אם הוא צריך אותי שם, אבל בסופו של דבר אני עובד למען תושבי קליפורניה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
שוורצנגר בוועידה הרפובליקנית
צילום: איי פי
צילום: איי פי
לכל דבר יש מחיר
צילום: איי פי
מומלצים