שתף קטע נבחר

קבוצת נגה 2 והזכיינית רשת מתאחדות

2 זה תמיד ביחד: במהלך מפתיע רכשה נגה 2 את אחזקות ידיעות תקשורת ברשת, ושתי הקבוצות חוברות להתמודד יחד למכרז ערוץ 2; זאת, לאחר שידיעות תקשורת נאלצה למכור את אחזקותיה ברשת

"נגה 2" חוברת לזכיינית הוותיקה "רשת" והן תתמודדנה יחדיו במכרז לערוץ 2 כקבוצה מאוחדת. נגה 2, שבבעלות אביב גלעדי, רוכשת את אחזקותיה של ידיעות תקשורת ברשת.

 

אביב גלעדי ואודי רקאנטי הקימו את חברת "נגה 2" במטרה להשתלב במכרז לערוץ השני שייסגר ב-5 בינואר. לאחר שבחנו אופציות רבות, בין היתר איחוד עם הזכיינית הירושלמית "טלעד", לרבות התמודדות נפרדת במכרז, בחרו להצטרף ל"רשת" באמצעות רכישת אחזקותיה של ידיעות תקשורת בחברה.

 

ידיעות תקשורת נאלצת למכור את אחזקותיה בעקבות שינוי בחוק הרשות השנייה, האוסר על העיתונים הגדולים להחזיק בערוץ 2 ובמקביל גם ב "HOT". העסקה תקנה לרקאנטי וגלעדי אחזקה בשיעור 30% בהון המניות של "רשת".

 

מנכ"ל "רשת" יוחנן צנגן מוסר "אנו שמחים מאוד על הצטרפות נגה 2, השילוב בין עם קבוצה חדשה ומוערכת בתחום התוכן, הוא שילוב אולטימטיבי שיביא לכולנו ערוץ 2 חזק, אחראי, מבוסס, וחדשני. נגה 2 תתרום ליצירת לוח משדרים חזק, מקורי, חדשני ומגוון שיתמודד בהצלחה עם המשימה של הכפלת ימי השידור בתקופת הזיכיון הבאה. בנוסף, רקאנטי וגלעדי הם שותפים אסטרטגיים מצוינים עם ניסיון עשיר מאוד".

 

מנכ"ל "נגה 2" מודי פרידמן: "אני שמח על השותפות עם רשת. לאורך השנים הוכיחה "רשת" כי היא עושה טלוויזיה יצירתית, מעורבת, אחראית ואמינה. אני מאמין כי השילוב של "נגה 2" הרעננה, החדשנית והאיכותית עם הניסיון המוכח של "רשת", זכיין אחראי וחזק, תיצור צוות מנצח".

 

קבוצת "נגה 2" כוללת את מנהל הפיתוח רון כחלילי, אחראי לוח התוכניות ערן הדס, היועץ לענייני אסטרטגיה אריאל משעל וגם ג'ולי שלז ואורי גרוס שהצטרפו לאחרונה.

 

הזכיינית "רשת" מחזיקה כרגע את ימי שלישי, שישי ושבת בערוץ 2, בלוח השידורים שלה ניתן למצוא את: "משעל חם", "פיספוסים", יאיר לפיד, "ערב אדיר", ו"כלבוטק". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי דלויה
אביב גלעדי: רוכש את אחזקות ידיעות ברשת
צילום: רפי דלויה
מומלצים