שתף קטע נבחר

טלי ירון-אלדר מצטרפת לדירקטוריון טאואר

אסיפת בעלי המניות של יצרנית השבבים צפויה לאשר המשך כהונתו של כרמל ורניה כיו"ר ומנכ"ל. תרחיב את תוכנית האופציות לעובדים ולדירקטורים

טלי ירון-אלדר, נציבת מס הכנסה לשעבר, מועמדת להצטרף לדירקטוריון חברת טאואר כדירקטורית מטעם הציבור.

 

ירון-אלדר תצטרף לדירקטוריון החברה ת לאחר אישור מינויה באסיפת בעלי המניות הקרובה של החברה שתיערך בתחילת החודש הבא. באסיפת בעלי המניות צפויים להתמנות מחדש כל אותם חברי הדירקטוריון הנוכחי, ובהם כרמל ורניה שצפוי להישאר בתפקידו קדנציה נוספת כיו"ר ומנכ"ל.

 

חברת טאואר, העוסקת בייצור שבבים לתעשיית האלקטרוניקה, חווה שוב משבר בעסקיה, שבא היטב לידי ביטוי בתוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי וכן בתחזיות החברה לעתיד לבוא בשני הרבעונים הבאים. בעקבות החששות מפני העתיד רשמו מניות החברה ירידה של עשרות אחוזים למחיר המשקף שווי שוק של 146 מיליון דולר. הסיכון בחברה בא לידי ביטוי גם בתשואות של אג"ח שלה, שנסחרת בתשואה של אגח זבל, בתשואה לפדיון של 32%.

 

במקביל רוצים בטאואר להגדיל את הון המניות שלה בהיקף של 10 מיליון מניות. הון המניות של החברה מסתכם היום ב-150 מיליון ובכוונת החברה להגדיל אותו ל-250 מיליון מניות. הגדלת היקף הון המניות של החברה יכולה להצביע על העובדה כי ייתכן שהחברה מכינה את הקרקע לגיוס הון עתידי, שככל הנראה יתבצע אם התוצאות הכספיות של החברה לא ישתפרו בטווח הבינוני והקרוב.

 

בטאואר מעוניינים לאשר הרחבת תוכנית האופציות לעובדים ולדירקטורים בחברה. בכוונת החברה להעניק כ-210 אלף אופציות לעובדים וכן להרחיב את תוכנית האופציות לדירקטורים ולדחות את המועד האחרון למימוש בעוד מספר שנים. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
טלי ירון-אלדר
צילום: גבי מנשה
מומלצים