שתף קטע נבחר

תאילנד: מאסר עולם לאלי כהן שביתר את אשתו

פרשת הרצח שזעזעה את ישראל ותאילנד הגיעה לקיצה. אלי כהן, שהודה כי דקר את אשתו לשעבר למוות וביתר את גופתה נידון למאסר עולם. למרות שבתחילה ניסה לטעון כי אוייביו "תפרו לו תיק", מאוחר יותר הודה במעשים. השופטים קבעו שלא נמצאו מספיק ראיות לשפוט אותו על רצח בכוונה תחילה

בית משפט בתאילנד גזר מאסר עולם על אלי כהן (37), האזרח הישראלי שהודה כי רצח את אשתו, ביתר את גופתה, והשליך את חלקי הגופה לנהר.

 

בית המשפט בבנגקוק קבע כי לא נמצאו מספיק ראיות לשפוט את כהן על רצח בכוונה תחילה של אשתו קרול.

 

כהן, מצידו, כבר הודיע כי לא יערער על גזר הדין, אולם הוא יבקש לרצות את עונשו בישראל לאחר ארבע שנות מאסר בכלא התאילנדי.

 

בחודש פברואר נסע כהן לתאילנד והזמין לשם את גרושתו קרול, אם שני ילדיו. ימים ספורים לאחר הגיעה לבנגקוק, דקר אותה למוות וביתר את גופתה. הוא הטמין את חלקי הגופה במזוודה, אותה השליך לנהר בקרבת המלון בו התאכסנו.

 

פלג גופה העליון של אשתו, קרול, נמצא בחודש פברואר בתוך המזוודה, שצפה בנהר בנגקוק. ראשה, רגליה וידיה אותרו מאוחר יותר בתעלה. כהן נעצר ב-24 בפברואר לאחר שהתלונן בשגרירות ישראל במדינה כי אשתו נעדרת. השוטרים עיכבו אותו לחקירה ועובדי בית המלון סיפרו כי מצאו בחדרו מגבת מגואלת בדם. על פי דו"חות המשטרה, בני הזוג נראו במצלמות המעקב כשהם נושאים תיק הזהה לזה בו נמצאו חלקי הגופה מאוחר יותר.

 

כהן הכחיש בתחילה את החשדות נגדו. הוא טען כי אוייביו מישראל, המבקשים לנקום בו על שבעבר שימש כסוכן משטרתי והפליל עבריינים, "תפרו לו תיק". אך מאוחר יותר הודה באשמה ומסר תצהיר מלא לשוטרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
מאסר עולם. כהן
צילום: איי פי
צילום רפרודוקציה: תאי ראט
כהן ורעייתו בימים אחרים
צילום רפרודוקציה: תאי ראט
מומלצים