שתף קטע נבחר

ראשל"צ: ברק נפגש עם פעילים לאור נרות

רבות דובר על כך שאהוד ברק הוא "חיית לילה". אמש הוא הוכיח את זה בפגישה שקיים לאור נרות עם פעילי העבודה בראשון לציון, לאחר שהחשמל כבה. התברר שמישהו הפסיק את הזרם במתחם מועצת הפועלים הסמוך. יד הגורל או ידו הארוכה של עמיר פרץ?

מפגש לילי: ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, קיים אמש (יום ב') פגישה באווירה רומנטית משהו עם פעילים באולם "אפרופו אירועים" בראשון לציון. מישהו הוריד את השאלטר במתחם בית מועצת הפועלים הסמוך, וברק שוחח עם הפעילים לאור נרות.

 

באולם נכחו עשרות רבות של פעילים וכן ראש עיריית ראשון לציון, מאיר ניצן, סגנו וחברי מועצת העיר. ניצן, שהגיע לפני ראש הממשלה לשעבר אל האולם החשוך, טילפן לחברת החשמל והזמין טכנאים למקום כדי שיתקנו את התקלה. 

 

בינתיים הגיע למקום ברק, עבר בין הפעילים, לחץ ידיים וחילק צ'פחות כנהוג. ברק לא נתן לחושך לבלבל אותו, והחליט לא לוותר על קיום המפגש. הוא שוחח עם הפעילים, הפעם ללא המיקרופון, כשהחימום לא עבד, וכמה פנסי חירום דלקו.

 

בעלי המקום נחפז והביא כמה נרות, הציב אותם סביב ברק על הבמה. ולבסוף, כשביקש לעזוב, הופתע ברק: האורות נדלקו.

 

במהלך האירוע הגיעו אנשי חברת החשמל למקום, בדקו את ארונות החשמל, וגילו שהבעיה אינה קשורה בחברת החשמל, אלא במתג של הבניין עצמו. בדיקה קצרה העלתה כי אולמי אפרופו נמצאים במתחם בית מועצת הפועלים של ההסתדרות בראשון לציון.

 

כשהתברר היכן התקלה, השתעשעו הפעילים והאשימו בעלטה שנפלה על האולם את אנשיו של יו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, יריבו המושבע של ברק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תומריקו
חילק צ'פחות בחושך. ברק
צילום: תומריקו
צילום: שאול גולן
הפעם בלי מיקרופון
צילום: שאול גולן
מומלצים