שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טיבי אוהב אותו!
  זיו רובינשטיין שלח סינגל חדש שלו לחברי הכנסת שלנו, וגילה שיש לו שם גרופי מפתיע
  איפה הוא היום? בתת המודע הקולקטיבי של כולנו שוכן בחור בשם זיו רובינשטיין. רובינשטיין זה, שהיום עומד על סיפה של קריירה מוזיקנטית משגשגת שכרגע מתמצית בשיגור שלושה סינגלים לרדיו ודיסק של הלהקה שלו, "התינוקות", לנצח ישאר הבחור שלפני 12 שנים הצטלם עם מישל פייפר עשויה
  צילום: עוזי אמיר
   קרטון בתוכנית של דודו טופז. עכשיו רובינשטיין מוציא אלבום סולו ראשון, ואת הסינגל הנוכחי, "בארץ אהבתי", שיר שנחצב מדם ליבו הפוליטי, הוא שלח ל-120 הנבחרים שלכם. ככה, בשביל החזון. למחרת הגיע מייל נרגש מאחד, אחמד טיבי, שהצהיר כי נהנה "להאזין לשיר הנפלא" ונשבע שהוא ורבים אחרים ימשיכו להפוך כל אבן בדרך לשלום.

   

  רובינשטיין, למה בעצם, שלחת סינגל לחברי כנסת?

   

  "למה לא?"

   

  אל תתחכם.

   

  "השיר הזה מדבר על ארץ ישראל הישנה והאהובה, וזאת זעקה אישית שלי לעזרה, שקצת יחזור להיות יותר טוב, ומי יכול לשנות אם לא הם?"

   

  אתה באמת מאמין שזה יעזור?

   

  "בטח שלא. זאת מלחמה של עניים. אבל לא חיפשתי לזעזע, חיפשתי תשומת לב".

   

  הפתיע אותך שטיבי ענה?

   

  "הפתיע אותי שמישהו ענה בכלל, אבל לא הפתיע אותי שזה הוא. אנשים לא יודעים אבל הוא שולט בענייני מוזיקה, הוא חסיד של מוזיקה קלאסית והוא ניצח פעם על תזמורת בישראל. הוא נראה לי גם בנאדם מגניב כזה, שמקשיב למה שהעם אומר לו, חבל שהוא לא מהעם שלי".

   

  תגיד, עוד זוכרים לך את הסיפור עם דודו טופז?

   

  "זה הולך ודועך. אני לא מדחיק את זה או משהו, עשיתי כבר שטויות יותר גדולות, אבל דודו טופז הולך ונעלם עכשיו ונראה לי שזה ילך ויעלם יחד איתו".

   

  אחרינו הטופז.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים