שתף קטע נבחר

רכז שלוחת רה"מ במעלות התפטר: איבדנו דרך

רמי אלוש, חבר במרכז הליכוד שמוכר כמארגן הפגנות גדולות, ביניהן גם ההפגנה המפורסמת בכיכר ציון, הגיש את התפטרותו מתפקידו כרכז בשלוחת משרד ראש הממשלה במעלות. "אני, שנלחמתי נגד ממשלתו של אהוד ברק ובהסכמי אוסלו, לא יכול לתת יד לתוכנית ההתנתקות. אני חושב שכמפלגה איבדנו את הדרך", הסביר

רכז שלוחת משרד ראש הממשלה במעלות, רמי אלוש, הגיש אתמול (יום ג') לראש הממשלה את התפטרותו. זאת, לדבריו, כיוון שהוא רואה בתוכנית ההתנתקות ההולכת ונשלמת "סתירה מוחלטת לכל מה שלחמתי למענו בחיי הפוליטיים".

 

בראיון ל-ynet סיפר אלוש, שהוא פעיל בתנועת הליכוד, ועבר בה כבר כברת דרך ארוכה, אך מעולם לא תיאר לעצמו שדווקא אריאל שרון, שעליו סמך כל השנים, שאחריו הלך בעיניים עצומות, הוא האיש שיבצע מהלך כזה.

 

"בתחילה חשבתי שאלו הן סתם אמירות, אך לאחר הצטרפות מפלגת העבודה לממשלה והשבעתה של הממשלה לפני מספר ימים, הבנתי שנסתם הגולל", הסביר.

 

"אני מאוד מאוכזב, אבל אני עדיין רוצה להאמין שאולי ראש הממשלה ימצא דרך לצאת מהתוכנית הזו ושהיא לא תגיע לידי יישום", אמר אלוש.

 

במכתב ציין אלוש: "ביום בו צועדים תושבי שדרות לעבר בית חנון, הנני מודיע לך בזאת על התפטרותי לאלתר ממשרד ראש הממשלה".

 

אלוש חבר במרכז הליכוד בשמונה השנים האחרונות, מוכר כמארגן הפגנות גדולות, ביניהן גם ההפגנה המפורסמת בכיכר ציון.

 

"על אחת ההפגנות שקיימנו במעלה אדומים אפילו קיבלתי מאריק שרון מגן הוקרה על ארגון מספר האוטובוסים הרב ביותר. אז אני, שנלחמתי נגד ממשלתו של אהוד ברק ובהסכמי אוסלו, לא יכול לתת יד לתוכנית שכזו. אני חושב שאנחנו כמפלגה איבדנו את הדרך, אנחנו צריכים לעצור ולהבין מי אנחנו - שמאלניים או ימניים".

 

גורמים בסביבת ראש הממשלה הביעו פליאה על נסיבות ההתפטרות, מאחר שלטענתם אלוש היה מגויס בכל מאודו לסייע לשרון להעביר את ההתנתקות בליכוד במהלך השנה האחרונה. לאור זאת, טענו הגורמים, ייתכן שההתפטרות נובעת מסיבות הקשורות לתנאי העסקתו ולא לעמדתו ביחס להתנתקות.

 

ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה להתפטרות: "מר אלוש מציג תמונה לא נכונה, בלשון המעטה, של נסיבות הפסקת העסקתו בשירות המדינה. לפי דרישת נציבות שירות המדינה, נדרש מר אלוש להתפטר מחברותו ממרכז הליכוד, או לחילופין מתפקידו משירות המדינה. הוא בחר להתפטר מתפקידו כעובד מדינה. בשום שלב בהליכים שניהל מר אלוש מול נציבות שירות המדינה, לא עלה ולו ברמז נושא תוכנית ההתנתקות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלוש. מאוד מאוכזב
צילום: איי פי
אריאל שרון. מגן הוקרה
צילום: איי פי
זום 77
הפגנה בככר ציון
זום 77
מומלצים