שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "השגריר": איתן שוורץ עלה לגמר
  הוועדה העניקה לשוורץ את כרטיס הטיסה לניו-יורק בזכות נאומו המוצלח בהונגריה. בשבוע הבא יחזירו שניים את התיק ושניים אחרים יצטרפו לשוורץ לגמר בתפוח הגדול, שישודר בעוד שבועיים

  איתן שוורץ גבר הערב (ד') על ארבעת ה"שגרירים" לעתיד מול הוועדה, והוא הראשון שנבחר לטוס לניו-יורק להתמודד בגמר "השגריר", שישודר בעוד שבועיים. שוורץ, 30 היה כתב בידור בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", בעל תואר ראשון באנתרופולוגיה מאוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.

   

   הקרב על כרטיס הטיסה ניטש בין שוורץ למהרטה. המתמודדים היו צריכים לשכנע צעירים מצליחים בבודפשט לקום ולעזוב את משפחתם, לימודיהם ועבודתם ולהגיע לשנת התנדבות ולימודים בישראל. הקהל בחר במהרטה ובשוורץ, אך הוועדה החליטה להטיס את שוורץ לניו-יורק, בצירוף אזהרה: "לו הבחירה היתה רק בידי" אמר השופט יעקב פרי, "הייתי בוחר במהרטה. אתה נוסע לניו-יורק עם אזהרה ממני. המרובעות, הנוקשות, עלולים להיות לך לרועץ".

   

  עד הפרק האחרון היתה זו רונה דייויס שהזילה דמעות והפכה את האמרה "אני יכולה לעמוד על שלי" למטבע לשון, בפרק הנוכחי גם שוורץ הצטרף אל מזילי הדמעות: כשהמתחרים ביקרו באולפן ללימוד עברית בהונגריה, נזכר שוורץ בעברו, בגיל שבע באולפן בארץ, שובר את שיניו בניסיון ללמוד עברית, והזיל דמעות נרגשות.

   

  יעל בן-דב, מהרטה ברוך, עידן ולס וצביקה דויטש ימשיכו להתקוטט על המקום בגמר. בפרק הבא יחזירו שני מתמודדים את התיק ושני מתמודדים אחרים יסעו לניו-יורק, ויתראיינו ב"CNN" בתוכנית של פולה זאן - ראיון שיושדר ברחבי הגלובוס, בו יצטרכו לשכנע את זאן ואת שאר העולם מדוע מגיע להם להיות "השגריר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים