שתף קטע נבחר

סלקום תעניק לאמנים רינגטון זהב ורינגטון פלטינה

"רינגטון הזהב" יוענק לזמרים ששיריהם יזכו ל-20 אלף הורדות ו"רינגטון הפלטינה" על 40 אלף הורדות

חברת סלקום יוצאת בפרויקט "רינגטון הזהב" ו"רינגטון הפלטינה", לאמנים ישראלים שיצירותיהם ייהנו מפופולריות גבוהה בקרב לקוחות סלקום. "רינגטון הזהב" יוענק על 20 אלף הורדות, ו"רינגטון הפלטינה" יוענק על 40 אלף הורדות.

 

שלושה אמנים ישראלים חצו באחרונה את קו ה-40 אלף הורדות: מאיה בוסקילה, עם השיר הלב; הדג נחש, עם שירת הסטיקר, ושי גבסו, עם יום ועוד יומיים. הם יהיו הראשונים לקבל את "רינגטון הזהב" ו"רינגטון הפלטינה" מידי מנכ"ל סלקום, יצחק פטרבורג, בטקס שיתקיים בחודש הבא בתל-אביב.

 

לדברי יוסי לובטון, סמנכ"ל השיווק בסלקום, "בכל העולם היוצרים המוסיקליים מבינים שהטלפון הסלולרי הוא ההזדמנות הגדולה שלהם, זאת לאור הזינוק בהיקפי השימוש במוסיקה במכשירי הטלפון הניידים. גם בישראל מבינים שהסלולר היא פלטפורמת מוסיקה נוספת ומשמעותית, שמרכזת קהל של מיליוני מאזינים ביום והיא פוטנציאל הצמיחה העיקרי של שוק המוסיקה".

 

שוק הרינגטונים בישראל גלגל בשנת 2004 כ-50 מיליון שקל, והוא צפוי לצמוח בשנת 2005 לכ-70 מיליון שקל. בעולם גלגל שוק זה בשנה האחרונה 3.2 מיליארד דולר. על פי התחזיות יצמח השוק ב-2005 ב- % 40 ויסתכם מלמעלה מ -5.2 מיליארד דולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים