שתף קטע נבחר

צעירי העבודה פוקדים את ... מרכז הליכוד

באיגרת לחברי המרכז, הם כותבים: "משיחי הימין והפייגלינים שולטים בליכוד. אנו שמחים שחלקים מתוכו הגיעו למסקנה בעניין חלוקת הארץ, ושממשלת ישראל מבצעת הלכה למעשה את מצע המפלגה"

בשעה שראש הממשלה נלחם על הנסיגה מעזה, שמעון פרס עולה לרגל לרב עובדיה יוסף ומשאל העם הופך "בלוף" של השבוע שעבר, צעירי מפלגת העבודה מצאו דרך מקורית לייצב את המערכת הפוליטית: לגייס את הליכודניקים לשורותיהם.

 

"מזה זמן רב מובילה מפלגת העבודה קו התומך בפשרה טריטוריאלית ובחלוקת הארץ למדינה יהודית ולמדינה פלסטינית", נכתב באיגרת שתישלח החל מהיום (יום ב') לחברי מרכז הליכוד. "אנו שמחים כי חלקים מהליכוד הגיעו גם הם למסקנה זו, של חלוקת הארץ, וממשלת ישראל, המובלת על ידי הליכוד, מבצעת הלכה למעשה את מצעה של מפלגת העבודה".

 

"לאור האמור לעיל", מסכמים כותבי האיגרת, "אנו פונים אליכם, חברי מרכז הליכוד, ומציעים לכם להצטרף לבית האידאולוגי האמיתי שלכם. אנו מציעים לכם להצטרף לבית מפלגת העבודה". בצד המכתב מופיע טופס התפקדות.

 

יו"ר צעירי העבודה, ערן חרמוני, התנדב להסביר את ה"גימיק": "משיחי הימין הקיצוני והפייגלינים שולטים בליכוד, אז מן הראוי שחברי מרכז הליכוד התומכים בהתנתקות יצטרפו למפלגת העבודה. במצע שלה, מביאה העבודה לידי ביטוי את העמדה של מרבית הציבור בישראל".

 

צעירי העבודה אינם מסתפקים במכתבים ובהתגרות זו באנשי הליכוד. בסוף החודש הם מתכוונים גם לבקר בגוש קטיף. חרמוני: "אנחנו רוצים להיפגש עם המתנחלים, להסביר להם את הצורך בפינוי ולנסות למנוע את הקרע החמור, שחלילה לא יוביל למלחמת אחים".


פורסם לראשונה 13/02/2005 22:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פוקדים את היריבים
צילום: תומריקו
"הבית האידיאולוגי האמיתי"
צילום: תומריקו
צילום: אטילה שומפלבי
"הפייגלינים השתלטו"
צילום: אטילה שומפלבי
מומלצים