שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מסינגר בתפקיד ג'ולי אנדריוז

  רמה מסינגר נבחרה לתפקיד הראשי במחזמר "צלילי המוזיקה". את תפקיד קפטן פון טראפ יגלם דודו פישר

  ההערכות המוקדמות התבררו כנכונות: רמה מסינגר תגלם את דמותה של מריה במחזמר "צלילי המוזיקה" של רוג'רס והמרשטיין. בראיון ל-ynet עם פרסום הידיעה אמרה מסינגר: "זה כיף גדול לגעת לאנשים בנוסטלגיה הפרטית שלהם. אין מי שלא ראה את הסרט הזה בלופ ומהבחינה הזו התפקיד הזה מאתגר מאוד. גם אני נדרשת להתמודד עם הזיכרון.

   

  "מסינגר הוסיפה ואמרה: "מאוד אהבתי את ג'ולי אנדריוז בתפקיד הזה, וגם, כמובן, ב'מרי פופינס'. 'צלילי המוזיקה' הוא המחזמר האולטימטיבי בעיני, ולצד 'קברט' אין להם תחרות. שניהם מביאים מוזיקה מצוינת, תפקידים טובים וסיפור מורכב שמדבר על דברים משמעותיים ולא רק במתקתקות". זו אגב לא הפעם הראשונה שבה נדרשת מסינגר להיכנס לנעליים גדולות במיוחד. היא עשתה את זה קודם ב"אירמה לה דוס" וב"פיאף".

   

  "אני מרגישה שאני נמצאת בנקודה שבה אני יכולה לגשת לתפקיד הזה בכבוד. הניסיון נתן לי הרגשה שעכשיו זה מותר. כשנכנסתי לחזרות על 'פיאף' הייתי משוכנעת שאני הולכת להסתבך עם חצי עולם שיעסוק בהשוואות מול המקור, אבל אני חושבת שאנשים לא מודדים אם התלתל של פיאף שווה בדיוק לזה שלי. בסופו של דבר הכל מתחיל ברגש שאתה מביא לבמה, ואם הרגש קיים, זה עובר. ב'צלילי המוזיקה' אני מרגישה פחות מחויבת לעבר, למרות שג'ולי אנדריוז היא אורים ותומים. יש לי מה להביא מעצמי לתפקיד, זה בסדר".

   

  ההבלחות בהפקות מוזיקאליות נובעות מצורך במנוחה מהתיאטרון הרפרטוארי?

   

  "המילה מחזמר פשוט מפילה אותי על הקרשים. זה לא קשור לרפרטוארי. אני כל כך אוהבת מחזות זמר, וזו הסיבה שאני שם. למרות שבשנים האחרונות קיבלתי הצעות נפלאות בתיאטרון, האהבה הגדולה שלי היא המוזיקה. לשיר זה לא דומה לכלום. אז אני יכולה לומר שאני עושה בדיוק את מה שאני אוהבת – מופיעה בתיאטרון ומשלבת בזה את מחזות הזמר. כשיצאתי מ'מבית צבי', נפגשתי עם מנהלי תיאטראות והצעתי לעשות מחזות זמר. התגובה היתה שהם לא משוכנעים שיש לזה קהל. התעקשתי ואני שמחה מאוד שצדקתי. בדיוק הבוקר חשבתי שאני ממש מאושרת – אני נעה על הציר הזה שבין התיאטרון הרפרטוארי ומחזות הזמר בלי להצטרך לוותר על אף אחד מהם".

   

  על הבחירה בדודו פישר לתפקיד קפטן פון טראפ היא אומרת: "זה הולך להיות מפגש מרתק. אני חושבת שהבחירה שלו היא בחירה לא שגרתית ומעניינת, כזו שלא הולכת על הברור מאליו".

   

  יתר התפקידים במחזמר "צלילי המוזיקה" יאוישו לקראת סוף השבוע הבא עם סיום האודישנים. החזרות למופע יחלו ב-15 ביוני. ההפקה הישראלית, בבימויו של משה קפטן ובניהולו המוזיקלי של רוני וייס, תעלה על במת המשכן לאמנויות הבמה בת"א ב-25 ביולי, שם תציג 30 הופעות בלבד. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תומריקו
  מסינגר. "המחזמר האולטימטיבי בעיני"
  צילום: תומריקו
  צילום: פוקס
  "צלילי המוזיקה" בגרסת ג'ולי אנדריוז
  צילום: פוקס
  לאתר ההטבות
  מומלצים