שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פרקליטו של שרון קיבל עבודה ממפעל הפיס
  עו"ד יורם ראב"ד, פרקליטו של ראש הממשלה אריאל שרון, קיבל באחרונה עבודה מממפעל הפיס. ראב"ד מעניק ייעוץ משפטי למפעל הפיס במספר נושאים הקשורים לתחום המסחרי
  עו"ד יורם ראב"ד, פרקליטו של ראש הממשלה אריאל שרון, קיבל באחרונה עבודה מממפעל הפיס. כך נודע ל"ידיעות אחרונות". משרדו של הפרקליט, ראב"ד-מגריזו-בנקל, מעניק ייעוץ משפטי למפעל הפיס במספר נושאים הקשורים לתחום המסחרי.

   

  בכיר במפעל הפיס הזכיר אתמול, כי שרון מינה את יו"ר דירקטוריון הפיס, שמעון (סניה) כצנלסון, לתפקיד יו"ר החברה. כצנלסון נחשב מקורב מאוד לעומרי שרון, בנו של ראש הממשלה.

   

  במפעל הפיס סירבו לגלות מה יהיה שכר הטרחה שישולם לראב"ד. מפעל הפיס מעסיק גם את עו"ד אמנון זכרוני כיועץ משפטי חיצוני, בעלות של עשרות אלפי שקלים בחודש. בנוסף, מעסיק מפעל הפיס יועץ משפטי במשרה מלאה - עו"ד חנן שפילמן - שמקבל שכר של כ-30 אלף שקל בחודש.

   

  גורם במפעל הפיס הבהיר, כי החברה הפסיקה את ההתקשרות עם עו"ד אהוד גרא, יועץ משפטי חיצוני נוסף, שהועסק על בסיס תשלום חודשי (ריטיינר) בעלות

  של 65 אלף שקל בחודש.

   

  ממפעל הפיס נמסר בתגובה: "עו"ד ראב"ד אינו היועץ המשפטי הקבוע או הזמני של מפעל הפיס. הסוגיות המשפטיות שהפיס מתמודד איתן הן רבות ומגוונות, בנושאים ובתחומים שונים, דבר שמצריך מפעם לפעם שכירת שירותים של עו"ד חיצוני מומחה לעניין שעל סדר היום. שירותיו נשכרו לטיפול בשני עניינים ספציפיים בתחום מומחיותו ואין הוא עוסק בייעוץ משפטי שוטף לפיס. שאלת מינויו של עוד ראבד ליועץ משפטי קבוע או זמני לפיס לא עלתה מעולם".

   

  עו"ד ראב"ד מסר בתגובה: "מפעל הפיס פנה למשרדי כמו כל לקוח אחר. משרדי מטפל בשני נושאים: גיוס אג"ח שהיה בפיס וכתיבת המכרז להפעלת מכונות הימורים. אני אישית לא טיפלתי בנושאים האלה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים