שתף קטע נבחר

Trillian

תוכנת מסרים מידיים, התומכת בעבודה עם רשתות IM אחרות, כגון MSN, ICQ, יאהו, AIM ואחרות, אולם אינה חפה מבעיות בעברית

טריליאן היא תוכנת IM ותיקה ופופולרית, התומכת בקבלת התראות על דואר אלקטרוני חדש, מאפשרת לצפות בהיסטוריית השיחה עם אותו איש הקשר, ומותאמת לעבודה עם שירותי ICQ,

מסנג'ר, AIM, יאהו מסנג'ר! וצ'ט IRC קלאסי.

 

טריליאן עצמה יציבה למדי, אולם, לעיתים נתקלת בבעיות עם שפת הקודש הבעייתית. לא תמיד היא מסוגלת להציג כראוי שמות עבריים של אנשי קשר, ואתם עשויים להזדקק למקצה Rename לא קצר של אנשי הקשר שלכם, ובפעמים אחרות, בלתי צפויות מראש, היא תסרב לתמוך בעברית גם בעת צ'יטוט עם חברים.

 

באמצעות מרכז החיבור של טריליאן, תוכלו להתחבר או להתנתק מכל אחד מהחשבונות לחוד או בבת אחת, בלחיצה אחת בלבד. ניתן לקבוע בחלון ה-Options-Preferences, בו מתבצעות הגדרות התוכנה, כי ההתחברות לכל אחד מהחשבונות או לכולם כמובן, תתבצע אוטומטית בעת הפעלת התוכנה.


מסרים מיידיים  Trillian

 

באתר החברה ניתן להוריד עדכונים, (שרובם מיועדים להתגבר על חסימות שמבצעות החברות הגדולות בשירותיהן, על מנת שמשתמשי טריליאן לא יוכלו להתחבר בצורה חופשית למנויי כל השירותים), תוספים שונים שמוסיפים יכולות מתקדמות לתוכנה, אולם לרוע המזל זמינים אך ורק למנויי ה-Pro, וכן עשרות סקינים (עטיפות גרפיות) הזמינים ללא תשלום, ואותם ניתן גם ליצור בעצמכם ולהציע לעולם.

 

התוכנה אינה מאפשרת לבצע את כל הפעולות המתקדמות הכלולות בתוכנות ה-IM הקנייניות, כגון שיחות VoIP, שיחות וידאו, סיוע מרחוק, משחק מקוון, משלוח SMS וכדומה, כך שאם אתם נמנים על אלו שחייבים את כל הפונקציות הללו בכף ידכם, טריליאן לא ממש תענה על צרכיכם, לפחות לא בשלב זה של קיומה.

 

באתר החברה מוצעות מגוון אפשרויות לקבלת תמיכה וסיוע, ביניהן פורומים, מדריך למשתמש, רשימת FAQ ואמצעי תמיכה נוספים עבור לקוחות ה-Pro המשלמים.

 

יתרונות: תוכנה עם קבלות, נוחה לשימוש ועושה את העבודה.

 

חסרונות: לא כוללת את כל היכולות המתקדמות של "התוכנות המקוריות", מתקשה קצת עם העברית.

 

השורה התחתונה: לא לכל אחד.

 

ציון:
ארבע כוכבים

 

גירסה: 0.74i.

 

סוג הרישוי: Freeware, קיימת גם גירסת Pro ב-25 דולר.

 

גודל הקובץ: 2.5 מגהבייט.

 

מערכות נתמכות: כל גירסאות Windows.

 

להורדה: לחצו כאן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים