שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  רוזנבלום: אני קופצת משמחה בעקבות הפסיקה
  בעקבות פסיקת בית המשפט העליון, שהשאיר את "תינוק המריבה" בידי ההורים המאמצים קפצה משמחה אשת העסקים, פנינה רוזנבלום, אם לשני ילדים מאומצים: "בית המשפט העליון עשה את הדבר הנכון ביותר ואני מורידה בפניו את הכובע". גם סמדר שיר, המגדלת ילד מאומץ, תומכת בהחלטה

  אשת העסקים פנינה רוזנבלום, אם לשני ילדים מאומצים, קפצה משמחה כששמעה את החלטת בית המשפט העליון להשאיר את תינוק המריבה בידי הוריו המאמצים: "אני הכי מאושרת בעולם", אמרה בשיחה עם ynet, "בית המשפט העליון עשה את הדבר הנכון ביותר ואני מורידה בפניו את הכובע".

   

  לדברי רוזנבלום, "אין סיבה שבעולם שהילד לא יגדל אצלם, אחרי שההורים המאמצים נתנו את הנשמה שלהם וגידלו את הילד הזה מאז שהוא זוכר את עצמו. ברגע שאם מחליטה למסור את הילד שלה מכל סיבה שהיא, היא ויתרה והילד שייך להורים המאמצים, בעיקר כאשר מדובר פה בילד שנמצא תקופה ארוכה אצל ההורים המאמצים. זו החלטה נבונה ואמיצה ואני מחזקת את ידיהם של המאמצים. שיגדלו אותו בנחת. ההחלטה הזו משמחת אותי מאוד ואני מתרגשת".

   

  הסופרת והעיתונאית, סמדר שיר, המגדלת ילד מאומץ נוסף לחמשת ילדיה הביולוגיים, הגיבה: "אני מאוד שמחה. מאז שהסיפור עלה לכותרות, השמעתי את קולי בזה שאמא יש רק אחת וזו האמא שגידלה את הילד מגיל חמישה ימים, היתה איתו בימים ובלילות כשהוא בכה וכשהוא זחל, לימדה אותו להגיד אמא וגידלה אותו עד גיל שנתיים לתפארת.

   

  "ההחלטה הזו מאוד מאוד חשובה. זה הניצחון של האמהות בפועל על קשר הדם וזו הפעם הראשונה שקשר הדם הוא לא במקום הראשון אלא האמהות, ובעיקר בעיקר טובת הילד".

   

  שיר סיפרה: "הייתי אצל ההורים המאמצים וראיתי באיזה חום הם עטפו את הילד ואת התפקוד של האבא. היה לילד הזה מזל גדול להגיע למשפחה אוהבת והוא גדל כמו נסיך. כשהרוחות יירגעו, והוא לא יהיה חייב בביקורים אצל ההורים הביולוגים ובשיחות פסיכולוגיות, הוא יוכל לגדול באושר. ביום מן הימים יוכל לחפש אותם.

   

  "אני דיברתי אתמול עם ההורים המאמצים ועכשיו הם בוודאי מאוד מאושרים. אני רוצה להוסיף שאין לי ספק שזה יום קשה להורים הביולוגים אבל ההחלטה צריכה ללמד אותנו שלכל מעשה יש מחיר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים