שתף קטע נבחר

Tag Woman העבירה את המתפרה לירדן

מתפרת טקסטיל ירדנית תייצר לרשת האופנה בגדים בהיקף של כ-6 מיליון דולר בשנה; זאת, במקום במתפרה באזור התעשייה הקורס ארז

רשת האופנה TAG WOMAN חתמה הסכם לתפירת קולקציות האופנה שלה במפעל בירדן. על פי ההסכם, המתפרה תייצר בגדים של הרשת בהיקף של כ-6 מיליון דולר בשנה.

 

 

המתפרה בירדן מעסיקה כ-360 תופרים ותופרות מקצועיים. המפעל יחליף את המפעל שביצע עד עכשיו את עבודות התפירה של Tag Woman, באזור התעשייה במחסום ארז ברצועת עזה, שקרס במהלך האינתיפאדה.

 

עם זאת, בחברה מסבירים כי הייצור בירדן נועד גם להרחיב את פעילות החברה. המתפרה תסייע ל- TAG WOMAN להגדיל את כמות הפריטים שהיא מייצרת מידי חודש ותצטרף למערך התפעול, העיצוב, הלוגיסטיקה, השיווק והגזירה של הרשת שימשיכו לפעול מהארץ.

 

"חתימת ההסכם עם מפעל הטקסטיל בירדן באה לענות על הביקושים הגבוהים לקולקציות האופנה של TAG WOMAN ועל הצורך בהיקפי ייצור גדולים", אומר מנכ"ל הרשת, אילן לוי. "ההחלטה לעבוד עם המפעל הירדני תאפשר לנו לקבל את הסחורה מהר, ברמה תפירה גבוהה ובמחיר תחרותי לשוק האופנה הישראלי".

 

רשת אופנת הנשים TAG WOMAN מונה כיום 20 סניפים בפריסה ארצית. הרשת מציעה ג'ינסים, קז'ואל, טי שירטס, אופנת ערב ועוד, בקו צעיר ו"סקסי" הפונה לנערות ונשים צעירות בגילאי 35-15. הרשת, הנמצאת בבעלות אילן לוי, לירן דריי ושגיב הלוי, מעסיקה בישראל כ-140 עובדים, העוסקים בעיצוב, מכירות, שיווק ולוגיסטיקה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Tag Woman: הייצור עובר מעזה לירדן
מומלצים