שתף קטע נבחר

בלעדי: ישקר רכשה שליטה בחברה יפאנית

יצרנית כלי החיתוך של ורטהיימר רכשה שליטה בחברה יפאנית לכלי קידוח, שהיקף פעילותה מגיע לכ-30 מיליון דולר בשנה. מנכ"ל ישקר: "זאת הפעם הראשונה שישראלים רוכשים שליטה בחברה יפאנית". בנוסף, מקימה ישקר שוב מפעל נוסף בסין, בהשקעה של 40 מיליון דולר

חברת ישקר, שבבעלות משפחת סטף ורטהיימר, רכשה את השליטה בחברה הגדולה ביפאן לייצור כלי קידוח. כך נודע ל-ynet. היקף פעילותה של החברה שנרכשה מגיע לכ-30 מיליון דולר בשנה, והיקף העסקה מגיע למיליוני דולרים.

 

"הגענו למסקנה, שכדי להצליח בשוק היפאני צריך להיות יפאני 100%", מסביר מנכ"ל ישקר, יעקב הרפז. "כך שהעסקה מקדמת את האסטרטגיה של ישקר, להעמיק את חדירתה לשוק היפאני. אנחנו חזקים מאוד במזרח אסיה, ויפאן היא המקום המרכזי שבו עלינו להעמיק את נוכחותנו במזרח הרחוק".

 

עוד נודע כי ישקר מקימה, בימים אלה, בפעם השנייה בתוך פחות משנתיים, מפעל גדול בעיר דליאן בסין. המפעל, שיהיה בבעלות מלאה של ישקר, יעסוק בייצור כלים ממתכת קשה לשוק הסיני והקוריאני. היקף העסקה הוא למעלה מ-40 מיליון דולר.

 

ישקר מפתחת ומייצרת כלי חיתוך ממתכת קשה לתעשיות הרכב, התעופה והעיבוד השבבי. מחזורה העסקי של החברה נאמד בכמיליארד וחצי דולר בשנה. החברה מעסיקה כ-2,000 עובדים באזור התעשייה תפן שבגליל.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ישקר: מפעל ביפאן, מפעל נוסף בסין
מומלצים