שתף קטע נבחר

פועלים סהר: המלצת קניה חזקה לגיוון ויעד של 40 דולר

בבית ההשקעות מעניקים למניית גיוון אימאג'ינג מחיר יעד הגבוה בכ-60% ממחיר המניה כיום במסחר בנאסד"ק. מחיר המניה עומד כיום על 24.8 דולר למניה, מחיר היעד שמעניקים לה הוא 40.3 דולר למניה (כ-175 שקל)

"מחיר מניית גיוון מהווה הזדמנות קניה חזקה", במילים אלו פותח האנליסט יואב בורגן מבית ההשקעות פועלים סהר את המלצתו על מניית גיוון אימאג'ינג - יצרנית "גלולת המצלמה".

 

בורגן מעניק למניה מחיר יעד הגבוה בכ-60% ממחיר המניה היום במסחר בנאסד"ק. מחיר המניה עומד כיום על 24.8 דולר למניה, מחיר היעד שמעניקים לה הוא 40.3 דולר למניה (כ-175 שקל).

 

מרבית הכנסותיה של גיוון (62%) מקורן בגלולות למעי הדק, 13% מקורן במקלטי ווידאו ניידים; כ-11% בגלולה לוושט ו-11% במכירת תחנות עבודה ממחשבות. 

 

בבית ההשקעות מביעים שביעות רצון מקצב השימוש במוצריה של גיוון בארה"ב. ברבעון הראשון של 2005 נמכרו בארה"ב כ-21.2 אלף גלולות המיועדות למעי הדק, לעומת 19 אלף ברבעון הרביעי של 2004 ו-15 אלף ברבעון השלישי של 2004.

 

בנוסף, בסקירה מצויין, כי החברה דיווחה על התקדמות במאמצי הפיתוח של גלולה לאיבחון הפרעות במעי הגס, עם צפי לביצוע ניסויים קליניים  לקראת סוף 2005. הנהלת החברה מעריכה כי מדובר בשוק של 18-17 מיליון דולר - סכום המהווה התפתחות עסקית משמעותית בחייה של החברה הצעירה.

 

בפועלים סהר מציינים את מערך השיווק של החברה בארה"ב, המורכב מ-120 אנשים, מתוכם 40 עובדי גיוון וכ-80 אנשי שיווק של חברת ג'ונסון את ג'ונסון (Inscope) המיועדים למכירת גלולות הוושט בלבד.

 

בבית ההשקעות מסכמים, "אנו איתנים ומחוזקים בדעתו כי מחיר המניה הנוכחי של גיוון הינו אטרקטיבי מאד כהזדמנות להשקעה ארוכת טווח".  "יחד עם זאת", מציינים בפועלים סהר, "אנו חוזרים ומדגישים כי רמת הסיכון הכרוכה בהשקעה במניית החברה היא גבוהה, ואנו צופים תנודתיות רבה בהתנהגות המניה בטווח הקצר".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גלולת המצלמה של גיוון
גיוון. הזדמנות קניה חזקה
מומלצים