שתף קטע נבחר

 • חדשות וכתבות
הכי מטוקבקות

  חדש: שיעורים פרטיים דרך הסלולר

  החברות eTeacher ו-DSPV החלו בפיילוט בעזרתו יוכלו תלמידים בעלי מכשירים סלולרים עם מצלמה דיגיטלית, לקבל שיעורים פרטיים ועזרה בלימודים דרך הדור השלישי בסלולרי

  תלמידים בעלי מכשירים סלולרים עם מצלמה דיגיטלית יוכלו לקבל שיעורים פרטיים וסיוע בלימודים באמצעות הדואר האלקטרוני, או בשיחת וידאו בטלפונים סלולריים מהדור השלישי.

   

  חברת eTeacher, המספקת שיעורים פרטיים ברשת, החלה בשיתוף פעולה עם חברת DSPV, במסגרתו תלמידים הזקוקים לעזרה בלימודים יוכלו לצלם בטלפון-מצלמה שאלות מורכבות מספרי הלימוד ולשלוח למורה. התמונות שיישלחו יעברו עיבוד מיוחד בטכנולוגיה של DSPV, הכולל איחוד מספר תמונות והשבחת התמונה, כך שזו תגיע למורה באיכות של סריקה ותאפשר לו לספק לתלמיד פתרון באמצעות שיחת וידאו סלולרית.

   

  "כיום הפוקוס אינו חד והתמונות לפעמים יוצאות מטושטשות בסלולר, ולא ניתן לקרוא מה כתוב בהן". מסביר צבי לב, מנכ"ל חברת DSPV, "אנחנו משביחים את התמונה באמצעות עיצוב מתקדם, ואם השאלה יותר מורכבת, אנחנו יכולים לחבר כמה תמונות יחד על מנת ליצור פסיפס של תמונות ולהבין יותר טוב את הכתוב בשאלה".

   

  קהל היעד - 10 אחוז מבעלי הניידים

   

  לאחר שהניסוי יושלם והשירות יושק רשמית, כל מי שיירשם לשירות וברשותו טלפון בר תכנות (כלומר, טלפון סלולרי אשר ניתן להתקין עליו תוכנה חיצונית) ומצלמה דיגיטלית, יוכל להוריד אל הטלפון (או להוריד למחשב ולהעביר לטלפון) את תוכנת העיבוד של DSPV.

   

  בעלי הטלפונים הסלולריים אשר לא מאפשרים להוריד את התוכנה, יוכלו לשלוח את התמונות עם השאלות למורה באמצעות הודעת מולטימדיה (MMS) בעלות של כשקל אחד. תהליך העיבוד יתבצע על שרתי החברה לאחר השליחה.

   

  לדברי לב, על אף שבישראל טלפונים בעלי מצלמה דיגיטלית נכנסו באיחור לעומת אירופה ומקיפים רק כ-10 אחוז (לעומת כ-50 אחוז) מכלל הטלפונים הסלולריים (בכל הרשתות), רובם נמצאים אצל בני הנוער - קהל היעד העיקרי של השירות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים