שתף קטע נבחר

ירושלים: אם נאשמת בהריגת בנה בן השנתיים

נדאא בסטי, צעירה משועפאת, מואשמת כי לאחר מסכת התעללויות בבנה בן השנתיים הרגה אותו במכות בגב, בבטן ובחזה. כתב האישום חושף כי נדאא נהגה לנשוך את בנה, לטלטל אותו במשך חודשים - עד לסופו המר

כתב אישום הוגש היום (א') לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד נדאא בסטי, בת 22 משועפאת. בסטי נאשמת בהריגת בנה וכן בהתעללות בקטין ובהזנחת ילד. 

 

על פי כתב האישום, לאחר מסכת ארוכה של התעללויות במוחמד בן השנתיים, הרגה אותו בסטי לפני כשלושה שבועות. היא ניגשה למיטתו של הפעוט, ניערה אותו בחוזקה והיכתה אותו בגב, בבטן ובחזה.

 

כשהתעורר האב, חמזה, הבחין במצבו האנוש של בנו ופינה אותו לבית חולים, שם נקבע מותו של הילד. על פי כתב האישום, האם גרמה לילד שברים בצלעות, דימומים בריאות ונזקים כה קשים עד שהוא מת מהמכות. עוד קודם לכן, נהגה האם להתעלל בילד, שלא היה בנה היחיד – לה ולבעלה יש ילד נוסף, חמיס, בן שלוש.

 

על פי כתב האישום, ביולי 2003 גירש הבעל את האישה מבית המשפחה בשל סכסוך ביניהם, והיא עברה לגור בבית הוריה. בזמן הזה, נותרו שני הילדים אצל משפחת הבעל. בינואר 2005 חזרה האם להתגורר עם בעלה ועם ילדיה בבית המשפחה, ואולם היא התקשתה מאוד לטפל בילד מוחמד, שלא הכיר אותה כאמו.

 

"כתוצאה מהתסכול אותו חשה, הפכה הנאשמת את מוחמד לקורבן לכעסיה", נכתב בכתב האישום, בו מפורטים מעשי ההתעללות של האם בפעוט. היא טילטלה אותו והכתה אותו בכל חלקי גופו, נשכה אותו בידו ודחפה לפיו אוכל בכוח. בעקבות מעשי ההתעללות הללו פונה מוחמד לבית החולים פעמיים, שהוא סובל משבר ביד שמאל, ופעם אחרת הגיע לבית חולים כשהוא מחוסר הכרה, ועם נזק בכבד.

 

בכתב האישום אף מצויין כי האם לא דאגה להאכיל את הפעוט באוכל המתאים לתינוק בגילו, ולא רחצה אותו. עו"ד ניק קאופמן, מפרקליטות מחוז ירושלים, ביקש בבית המשפט המחוזי בעיר לעצור את האם עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים