שתף קטע נבחר

Everest Home Edition

לפעמים צריך לדעת את המפרט המלא של כל מה שמותקן במחשב, Everest היא הפתרון

מדי פעם בתקופת חייו של המחשב שלכם, אתם נדרשים לדעת את המפרט הטכני שלו. בין אם זה לפני שדרוג של אחד הרכיבים כמו דיסק קשיח או זכרון, או למשל קנייה של ציוד חדש שיש לו דרישות חומרה בסיסיות כדי שיפעל. גם באופן שוטף צריך מדי פעם לגלות פרטים על המחשב. ביחוד במקרה של התקנת חומרה חדשה או עדכון של מחשב ישן בדרייברים חדשים.

 

על מנת לגלות את הפרטים הללו, יש כמה דרכים. אפשר תמיד לשמור את חשבונית הרכישה שלכם (וזה מומלץ בכל מקרה בתור צרכנים נבונים), אבל לא תמיד היא מספקת מידע מפורט. אפשר להשתמש בפרטים המופיעים ב-Winows XP במערכת העזרה, אבל לא מדובר בפרטים מספקים. ואפשר גם תמיד לפתוח את מארז המחשב ולהתחיל להציץ פנימה, אבל זה כבר באמת מיותר.

 

Everest Home Edition נועדה לפתור לכם את כל הבעיות הללו בדיוק. התוכנה היא גלגול של תוכנה ותיקה ואמינה, AIDA32, שזכתה לפופולריות גדולה, ונרכשה על ידי Lavalys במטרה לפתח אותה לפרוייקט מסחרי.

 

מפורטת ומבצעת בדיקות בסיסיות

 

התוכנה מסוגלת לספק מידע מפורט על כל רכיב במחשב שלכם. החל מהמעבד והזכרונות, אמצעי האחסון כמו דיסקים קשיחים, כרטיסי רשת, מסך והתקני USB. בנוסף תוכלו לקבל גם מידע מפורט על מערכת חלונות עצמה ועל עדכוני האבטחה שהתקנתם.

 

רמת הפירוט של Everest גבוהה במיוחד ומציעה לקבל את הפרטים החיוניים באמצעות לחיצה על Summary במסך התצוגה הראשי של התוכנה או לקבל את הנתונים ברמת פירוט גבוהה יותר באמצעות כניסה לכל אחת מהקטגוריות השונות כמו אחסון, מעבד, התקנים נוספים וכו'.

 

Everest לא מסתפקת גם בהצגת הנתונים אלא גם מאפשרת בדיקות חומרה בסיסיות. התוכנה מציגה את מהירות המעבד הנוכחית, מצב המאווררים של המחשב, וגם את הנתונים ממערכות הבקרה של הדיסקים הקשיחים (S.M.A.R.T).

 

התוכנה מגיעה גם בגירסה מתקדמת יותר בתשלום, שמאפשרת לכם לקבל מידע באופן מרוכז ממספר גדול של מחשבים כמו למשל בכיתה או במשרד. במקרה הזה, Everest מסוגלת לייצר דוחות מפורטים בחתכים של קטגוריות שונות או להציג ריכוז של כל המחשבים.

 

גירסה: 1.51.

 

גודל הקובץ: 2.7 מגהבייט.

 

רישיון: Freeware.

 

תאימות: Windows 95 ומעלה.

 

להורדה: לחצו כאן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים