שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חשבון נפש זה מציק

  זה הזמן להיות קטנוניים ולהתחיל בספירות מלאי היפותטיות. מבט לא מפוכח לעתיד

  מיקי ונחי גמזו לטובה: מיקי מתקפלת וחוזרת הביתה לבעלה הנוח. אקי וסנדי כל כך מתפעלים ממצב הבית, שהם מורישים להם את הדירה. קלטת ילדים של נחי ומדונה הופכת לרב מכר. שלא נדע: מיקי עוזבת את הבית, מגלחת את הראש ומתגייסת למארינס. נחי שר עם מדונה, שכל כך מתלהבת, שאחרי ההופעה הם הורסים יחד את החדר של הרב ברג במלון.

   

  בת שבע ונפתלי גמזו לטובה: נפתלי קונה את הסיפור והם חוזרים לניו יורק. נועה שחר מקליטה אלבום קאמבק. איש לא יודע לאן הולכים הרווחים מהאלבום. חשבון הוצאות פתוח על שם נעמי שחר נפתח ב"קיוטו". שלא נדע: נפתלי מגלה את האמת וזורק את בת שבע, שמתקשה להתאושש. היא מחליטה לקפוץ מעזריאלי. המעלית נעצרת בקומה של הולמס פלייס ואחד המדריכים נכנס. הם מתאהבים מיד, ובת שבע משתלבת בהדרכת הספינינג במועדון.

   

  אריאל-זוהר-נינט גמזו לטובה: אריאל זונח את סילבר ובוחר בנינט. אחרי החתונה הם טסים לירח דבש בברוש. המטוס מתרסק והם ניצלים עם 36 מהנוסעים. ערב אחד הוגה אחד הניצולים רעיון מעולה לסידרה. שלושתם חותמים על הסכם חלוקת רווחים, אבל הבחור נעלם עם ספינת ההצלה. זוהר מתנצר וממונה לע' אפיפיור. שלא נדע: אריאל מדחיק את רגשותיו ומתחתן עם נינט כחלק מהתוכנית. אחרי החתונה הוא בורח עם הכסף של נינט, מפקיד אותו על שם סילבר בבנק כווייתי ויצא למסע אלונקות סביב ליבו השבור. נינט מנסה לחזור לזוהר, אבל הוא כבר התאהב בנערת גומי הולנדית ועבר לגור איתה בצריף במעלה כרכומים. פעם בשלוש שנים הוא מתראיין ל"7 ימים", לכתבת "איפה הם היום" או "מה היה קורה אילו".

   

  טו בי קונטיניוד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים