שתף קטע נבחר

גארי ג'ייקובס הצטרף לחממה הטכנולוגית NGT

גארי ג'ייקובס מבעלי חברת Qualcomm העולמית הצטרף כמשקיע לחממה הטכנולוגית היהודית ערבית NGT . ג'ייקובס השקיע בנוטריניה, אחת מחברות הפורטפוליו של החממה, העוסקת בפיתוח תוסף לתחליפי חלב אם לתינוקות המבוסס על אינסולין, מרכיב הנמצא עד היום רק בחלב אם טבעי

ארי ג'ייקובס, מבעלי חברת Qualcomm העולמית ומנכ"ל חברת ג'ייקובס אינווסטמנט הצטרף כמשקיע וכחבר מועצת המנהלים של החממה הטכנולוגית היהודית-ערבית NGT בנצרת.

 

ג'ייקובס השקיע ב-NGT ובחברת נוטריניה (Nutrinia), אחת מחברות הפורטפוליו של החממה העוסקת בפיתוח תוסף לתחליפי חלב אם לתינוקות המבוסס על אינסולין, מרכיב הנמצא עד היום רק בחלב אם טבעי.

 

ג'ייקובס ציין, כי מעבר למטרה האלטרואיסטית, לסייע לכל האזרחים בחברה הישראלית לתרום להצלחת הכלכלה, ההשקעה בנוטריניה היא הזדמנות עסקית מצוינת.

 

ד"ר שרון דביר, מנכ"ל NGT, אמר: "אנו שמחים על הצטרפותו של ג'ייקובס כמשקיע וכחבר מועצת המנהלים של NGT ובטוחים כי יתרום לנו מניסיונו העשיר כאיש עסקים ופיננסים. מעבר לתמיכה העסקית והכלכלית החשובה, זאת הבעת אמון בחממה ובפועלה".

 

NGT היא חממה טכנולוגית מופרטת, בבעלות ערבית-יהודית שנוסדה ביולי 2002 וממוקמת באזור התעשייה של העיר נצרת. החממה שמה לה למטרה לעודד יזמים – יהודים וערביים כאחד - באוכלוסייה הישראלית. היזמים מקבלים מ-NGT מעטפת שירותים, הכוללת תשתית ניהול ושיווק, שטח משרדים ומעבדות ושירותי מנהלה מקיפים.

 

כיום, פועלות במסגרת NGT שש חברות, ביניהן: רנופארם המפתחת תרופות ליתר לחץ דם המבוססות תורמי NO על בסיס טבעי; נוטריניה המפתחת תחליף חלב-אם המועשר באינסולין; D-Herb העוסקת בפיתוח תרופה טבעית לטיפול בהורדת סוכר בדם; פלורינקס העוסקת בפיתוח תכשיר ושיטה לטיפול מונע עששת בשיניים. נובופיד עוסקת בפיתוח תוספים לתעשיית מזון בעלי החיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גרי ג'סקובס, משקיע בתוספי חלב
מומלצים