שתף קטע נבחר

ת"א: חפצים חשודים הוטמנו נגד ההתנתקות

מתנגדי ההתנתקות הטרידו היום את נוסעי הרכבת בתל אביב: בעקבות דיווח על חפצים חשודים פונו הנוסעים משתי תחנות ואז התברר: מדובר במטען דמה בתוכו נכתב: "ההתנתקות תתפוצץ לנו בפנים"

"ההתנתקות תתפוצץ לנו בפנים", זה נוסח ההודעות שמצאו היום (א') חבלני משטרת מחוז תל אביב בשני תיקים חשודים שהוטמנו בתחנות הרכבת ההגנה וארלוזרוב בתל אביב.

 

מתנגדי ההתנתקות בימין הקיצוני מחפשים מדי פעם "לעדכן" את פעולות המחאה שלהם, והיום הם החליטו להטריד את נוסעי הרכבת וחבלני המשטרה. בשעות הבוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה על תרמיל שהונח בתחנת רכבת ההגנה בתל אביב. השוטרים שהגיעו למקום, בסיוע קציני הביטחון של הרכבת, הרחיקו את הקהל וכאשר הגיעו החבלנים הם פתחו את התיק, ובתוכו התגלו עיתונים, אבנים ופתק בנוסח "ההתנתקות תתפוצץ לנו בפנים". החבלנים העבירו את התרמיל לטיפול אנשי הזיהוי הפלילי.

 

אך זה לא היה הסוף, כעבור כשעה התקבל דיווח נוסף על תרמיל בתחנת רכבת ארלוזרוב בתל אביב.

 

כמו בתחנת ההגנה, פונו האזרחים שעמדו בסמוך וכאשר הגיעו החבלנים ופתחו את התיק הוברר כי מדובר, שוב, במחאה של מתנגדי ההתנתקות, מאחר והוא הכיל את הפתק באותו הנוסח.

 

במשטרה מעריכים כי בימים הקרובים ימשיכו מתנגדי ההתנתקות לשתול חפצים חשודים, אולם הם ממשיכים וקוראים לציבור לגלות עירנות לכל חפץ חשוד ולקרוא למשטרה.

 

כזכור בשבוע שעבר הודיע ארגון "הבית הלאומי" שמחר יחסמו את גוש דן. ההודעה נמסרה בכינוס שנערך במלון הייאט בירושלים. ממש באותה השעה הציתו פעילי ימין צמיגים בכביש גהה וברחוב ז'בוטינסקי בבני-ברק, וגרמו לשיבושי תנועה. בימין מביעים זעם על המעצרים המנהליים. ראש המועצה האזורית בנימין, פנחס ולרשטיין, אמר: "אם סטאלין היה בחיים, הוא יכול היה ללמוד מאריק שרון איך להקים מדינת משטרה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוסף-דב כהן
הרובוט הגיע
צילום: יוסף-דב כהן
צילום: צפריר אביוב
מחאה נגד התנתקות
צילום: צפריר אביוב
מומלצים