שתף קטע נבחר

פוטרו שניים ממייסדי רדיאנסי

פרופסור שלמה בן חיים, יזם ידוע בתחום הביו-טק, גרם לסילוקם של מיסדיי החברה, ד"ר ציון עזר ופיני שלב. ברדיאנסי אישרו כי ד"ר עזר עזב את החברה. עזר עצמו סירב להגיב

שניים ממייסדי חברת רדיאנסי - ד"ר ציון עזר, שכיהן כמנכ"ל החברה, ופיני שלב עזבו את החברה על רקע חילוקי דעות עם פרופסור שלמה בן חיים, יזם בתחום הביו-טק, אשר נכנס לחברה בשנת 1999.

 

לפני כשבועיים, השניים עזבו את החברה, במקביל בן חיים חיזק את מעמדו בהנהלת החברה. ברדיאנסי אישרו כי ד"ר עזר, המנכ"ל והנשיא, עזב את החברה. עזר עצמו סירב להגיב.

 

רדיאנסי נוסדה ב-1998 בידי ד"ר ציון עזר ופיני שלו. באפריל 1999 גייסה החברה 3.2 מיליון דולר - מקרן ההון-סיכון יוזמה, ומבן חיים ושותפו לואיס פל.

 

רדיאנסי, השוכנת ביבנה, עוסקת בפיתוח מערכות לטיפולים קוסמטיים המתבססות על שילוב בין גלי אור ובין חימום. שנה לאחר הקמתה קיבלה רדיאנסי אישורים מאת סוכנות המזון והתרופות האמריקנית, ומאת המקבילה באיחוד-האירופי, לשיווק מערכות בארה"ב ובאירופה.

 

פרופ' שלמה בן חיים ושותפו האמריקני לואיס פל הוגדרו בעבר כבעלי מגע הזהב: הם מכרו חברות ביו-טק ישראליות ביותר ממיליארד דולר.

 

החברה הייתה צפויה להנפיק בנאסד"ק, לפי שווי של 140 מיליון דולר. הנפקה זו מתעכבת על רקע הזעזועים שעוברת החברה, אשר נחשבים מהותיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הורדת שיער. אילוסטרציה.
צילום: סי די בנק
מומלצים