שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קופות-החולים משתתפות במימון

  מבוטחי הביטוחים המשלימים של קופות-החולים יכולים לקבל השתתפות במימון השהות במלונית בתל-השומר. עם בייבי ליס טרם נחתמו הסכמים. הנה פירוט ההחזרים הכספיים של כל קופות החולים

  • קופת-חולים כללית: יולדת של ילד רביעי ואילך מקבלת השתתפות של 75% מההוצאה בפועל, עד 188 שקל ליום, עד שלושה ימים, במלונית לפי בחירתה. עם זאת, יש לקופה תנאי השתתפות משופרים בשלושה מקומות, לשהות של עד שלושה ימים: בשיבא - יולדת מילד רביעי ומעלה תשלם רק 260 שקל ליום, במעון צביה בירושלים (חרדי) תשלם יולדת מילד ראשון והלאה 100 שקל בלבד ליום, ובמוסד לאם ולילד בבני-ברק (חרדי) תשלם יולדת מילד ראשון והלאה עד 170 שקל ליום.

   

  • קופת-חולים מכבי: מבוטחות בביטוחים המשלימים מגן כסף/מגן זהב, החל מהילד הרביעי, יקבלו החזר של 208 שקל ליום, עד שלושה ימי הבראה, בבית-הבראה או מלון ליולדות המוכרים על-ידי משרד התיירות.

   

  • קופת-חולים מאוחדת: מבוטחות מאוחדת עדיף, החל מלידה רביעית, יקבלו השתתפות של 75% מההוצאה עבור יום הבראה מלא, עד לסכום של 45 דולר בשווי שקלי, לתקופה מרבית של שלושה ימים.

   

  • קופת-חולים לאומית: מבוטחי לאומית זהב זכאים להחזרים כספיים על שהות במלוניות מהילד הרביעי ואילך בסך של 80%, עד לתקרה של 220 שקל ליום, עבור 3 ימים במקרה של לידה רגילה, ו-5 ימים עבור לידה בניתוח קיסרי.
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים