שתף קטע נבחר

קולין פאוול רוצה קבוצת בייסבול

כחמישה חודשים אחרי שפרש מתפקידו כמזכיר המדינה האמריקני, הצטרף פאוול לקבוצת משקיעים המתמודדת על רכישת הוושינגטון נשיונלס: "יש לנו הזדמנות להקים לתחייה את הבייסבול בבירה"

מזכירת המדינה האמריקנית, קונדוליסה רייס, דואגת לשוב ולהזכיר כי היא אינה רואה בתפקידה הנוכחי את פיסגת הקריירה שלה, וגם לא בהתמודדות עתידית על נשיאות ארצות הברית. לטענתה, השאיפה הגדולה ביותר שלה היא לשמש בעתיד כקומישינר של ליגת ה-NFL (ליגת הפוטבול האמריקנית), החביבה עליה כל כך. השבוע הסתבר כי גם קודמה בתפקיד, קולין פאוול, מעוניין להשתלב בעסקי הספורט והוא עושה גם צעדים ממשיים לטובת העניין.

 

פאוול, שפרש בחודש ינואר האחרון מתפקיד מזכיר המדינה, הצטרף שלשום באופן רשמי לקבוצת אנשי עסקים המעוניינת לרכוש את קבוצת הבייסבול של הוושינגטון נשיונלס, מליגת ה-MLB (הליגה המקצוענית הבכירה). קבוצת המשקיעים אליה הצטרף פאוול, היא אחת מתשע קבוצות שהגישו מועמדות לרכוש את הנשיונלס, שיוסדה השנה בבירה ביוזמת הנהלת הליגה, שגם מחזיקה בזיכיון על הפעלתה כרגע.

 

"יש לנו הזדמנות להקים לתחייה את העיר הזאת ולהחזיר את הבייסבול לדור של צעירים, שאיבדו קשר עם המסורת הלאומית שלנו", אמר פאוול בהצהרתו, "אני מעודד מהתרומה של הבייסבול לגיוון ורענון השורות ואנחנו מאמינים באותה התחייבות להפוך את הקבוצה הזאת לנגישה לכל אחד מאזרחי העיר".

    

פאוול ישתף פעולה במאמצים להשגת הזיכיון על השליטה בנשיונלס עם מספר לא מבוטל של סלבריטיז כמו מייסד חברת 'אמריקה אונליין', ג'יימס קימסי, עורך הדין ורנון ג'ורדן וכוכב העבר הנערץ של קבוצת הפוטבול המקומית, וושינגטון רדסקינס - דארל גרין. בראש קבוצת המשקיעים עומדים פרק מאלק וג'ף זיינץ, שקיבלו בידיים פתוחות את פאוול, המוסיף הרבה יוקרה ופירסום לקבוצת המשקיעים. לפאוול חברו שני משקיעים נוספים, דניס באקה ודייויד דוניני.

 

הוושינגטון נשיונלס נוסדה כאמור בשנה שעברה וזו העונה הראשונה בתולדות הקבוצה הצעירה, עונה שנראית בינתיים די מוצלחת. 29 קבוצות ליגת הבייסבול השקיעו יחדיו יותר מ-120 מיליון דולר כדי להשיב את הבייסבול לעיר הבירה ולהקים שם קבוצה. הקבוצות אמורות לקבל תמורה נאה להשקעתן עם בחירתם של הזוכים במכרז על רכישת הקבוצה, שמוערכת בכ-300 מיליון דולרים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
קולין פאוול. רוצה בייסבול בוושינגטון
צילום: איי פי
מומלצים