שתף קטע נבחר

חברת אקספון הפסידה 724 אלף שקל ברבעון הראשון

עם זאת, החברה נפגעה פחות מנטוויז'ן ואינטרנט-זהב, שנכנסו מעט לפניה לשוק השיחות לחו"ל

חברת השיחות הבינלאומיות אקספון רשמה הפסד של 724 אלף שקל מפעילותה בשוק הישראלי ברבעון הראשון של השנה. כך עולה מדו"חותיה הכספיים של החברה, שהגיעו ל"ידיעות אחרונות".

 

הכנסות החברה בתקופה זו הסתכמו ב-1.6 מיליון שקל - סכום נמוך מהמתחרות שנכנסו יחד איתה לשוק השיחות הבינלאומיות בסוף - 2004 נטוויז'ן ואינטרנט-זהב.

 

אינטרנט-זהב, שנכנסה לפעילות בשוק השיחות הבינלאומיות באוגוסט אשתקד רשמה בינואר-מארס הכנסות של 13.6 מיליון שקל מפעילות זו, ונטוויז'ן שנכנסה לפעילות בשוק השיחות הבינלאומיות בנובמבר אשתקד, רשמה מפעילות זו הכנסות של 2.7 מיליון שקל בלבד.

 

אקספון היתה החברה האחרונה שנכנסה לשוק השיחות הבינלאומיות עם פתיחתו לתחרות נוספת, והשיקה את השיחות שלה בדצמבר 2004. לאחר כניסת אקספון, פועלות בשוק 6 חברות. אקספון הציעה מחיר של 29 אגורות למרבית היעדים הפופולריים, מה שנחשב בעיני רבים בשוק כמחירי רצפה, שלא ניתן להגיע איתם לרווחים.

 

מנכ"ל אקספון, רפי דיק, אמר עם השקת השירותים המסחריים כי ניתן להרוויח במחירים האלה.

 

נטוויז'ן ואינטרנט-זהב נפגעו יותר מהכניסה לשוק השיחות - נטוויז'ן צברה מתחילת פעילותה ועד סוף מארס הפסד של 9.4 מיליון שקל מפעילות השיחות.

 

באינטרנט-זהב אמרו עם פרסום הדו"חות לרבעון הראשון כי פעילות השיחות הבינלאומיות שלהם רווחית, אך סירבו למסור כמה רווח הצליחה הפעילות לייצר. החברה השקיעה מיליוני דולרים בכניסה לשוק, שטרם כוסו על ידי הרווחים מהפעילות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים