שתף קטע נבחר

חברת החשמל: מכוניות יוקרה לראשי הוועד

הביקורות על ההטבות המפליגות בחברת החשמל לא מזיזות כנראה לאיש. הנהלת החברה רכשה באחרונה מכוניות יקרות מדגם "סוברו בי-4" לראשי הוועדים הגדולים, אף שהשלושה רחוקים מלהיות מוגדרים כ"בכירים". חברת החשמל: "מדובר באנשים שתפקידם מחייב אותם לנסיעות ארוכות בכל רחבי הארץ"

בחברת החשמל לא מתרשמים כנראה מהפרסומים על הבזבוזים בחברה, והחגיגות שם נמשכות: שלושה ראשי ועדי העובדים של החברה קיבלו באחרונה מכוניות מנהלים חדישות ומפנקות, מהסוג שלו זוכים רק מנהלי החברה הבכירים ביותר.

 

שלושת המאושרים הם יו"ר ועד עובדי חברת החשמל, מיקו צרפתי, יו"ר ועד העובדים הצפוני, דוד ביטון ויו"ר ועד העובדים בדרום, ציון לוגסי.

 

עד לא מזמן נסעו השלושה במכוניות משומשות מדגם "טויוטה קורולה", אבל באחרונה החליטה הנהלת חברת החשמל לצ'פר אותם:

 

כל אחד מהם קיבל מכונית מנהלים חדישה ומשוכללת מדגם "סוברו בי-4", עלות כל מכונית כזאת היא 170 אלף שקל, ובצה"ל היא משמשת קצינים בכירים בדרגת תא"ל.

 

שלושת ראשי הוועד "שיחקו אותה בגדול", שכן הם קיבלו מכוניות השמורות רק לכ-20 מנהלי האגפים הבכירים בחברת החשמל.

 

מנהל אגף הוא התפקיד הביר ביותר בחברה, למעט יו"ר החברה והמנכ"ל. יש להדגיש כי ראשי ועדי העובדים רחוקים מלהיות מוגדרים כ"בכירים".

 

מחברת חשמל נמסר בתגובה: "עקב תפקידם הארצי, הדורש נסיעות בכל רחבי הארץ, הוחלט על שדרוג מכוניותיהם של השלושה תוך התחשבות בכך שההוצאה החודשים אינה בהפרשים גדולים".

 

עוד נמסר מחברת החשמל, כי משרד האוצר הוא שהדליף את עניין החלפת המכוניות כדי להמשיך ב"מסע ההסתה" נגד עובדיה המסורים של החברה.

 

"לאחר ששר האוצר השווה את עובדי חברת החשמל לנאצים, הוא ונעריו ממשיכים בנסיונות להסית את הציבור בצורה שמזכירה שיטות תעמולה במשטרים אפלים. ההסתה נועדה כדי להתחמק מהדיון האמיתי ומהסכנות הטמונות ברפורמת החשמל, אשר מומחים בינלאומיים קבעו באופן חד-משמעי שהיא תביא לייקור תעריפי החשמל בישראל, שהם כיום מהזולים בעולם", אומרים בחברת החשמל.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סובארו B4
צילום: אביגיל עוזי
מיקו צרפתי, יו"ר הוועד
צילום: אביגיל עוזי
צילום: אלעד גרשגורן
דוד ביטון, וי"ר הוועד בצפון
צילום: אלעד גרשגורן
צילום: שאול גולן
ציון לוגסי, יו"ר הוועד בדרום
צילום: שאול גולן
מומלצים