שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דברים שלא ידעתם על דודו

  דודו טופז הגיע לצופית גרנט, וגילה כי הוא מרגיש בשל לאהבה אמיתית ונישואים ("היום להבדיל מפעם אני אעמוד בזה"). מאמינים?

  דודו טופז. קשה להאמין, אבל יש עוד כמה דברים שאתם לא יודעים עליו. זכייניות קמות ונופלות, בנות נולדות, הופכות נשים, מתבגרות ומזריקות בוטוקס, מערכות בחירות באות והולכות, אבל טופז כמו הספינקס, כאן כדי להישאר. גם אם הוא לקח פסק זמן. במסגרת מסע ההתבגרות של הראשון בבידור הוא החליט לא לפחד מצופית גרנט (21:00, ערוץ 10), שעשתה לו שק קמח, שיחת חתך וביקור בית ומה לא. היא גילתה טופז מפויס  יותר, שיודע שפגע בהרבה אנשים, שמאמין שכשאשה מגיעה לאורגזמה לפני הגבר יוצא בן ושמסתכל על ההורים שלו כעל מודל לזוגיות. אה כן, וגם שמתנשק עם הכלב שלו צרפתית.

   

  היי-לייטס? קבלו. לדודו טופז יש שני סימנים כחולים בבטן. לא מדובר בהתנסויות מיניות אקסצנטריות, אלא בסכרת שטופז מתמודד אתה מאז טיפס לגיל 40. כל יום הוא מזריק לעצמו שתי מנות פעמיים מבעד לבגדים. אל דאגה, זה לא כואב.

   

  טופז גם – סופרייז - נמצא בזוגיות חדשה. מה זה חדשה? כבר חודש וחצי, עם בחורינה שסוגרת 36, ומתגוררת באיזור ירושלים. מרוקאית, אלא מה. הוא בשל לנישואין ("אני אחרון הרומנטיקנים. אני שולח פרחים וכותב מכתבים. הייתי רוצה נישואים, והיום להבדיל מפעם אני אעמוד בזה. ההבדל הוא הגיל"), אבל רק בשביל הפרוטוקול, הבחורה הבאה שתתחתן איתו יכולה להיות בטוחה שהוא יחתים אותה על הסכם ממון.

   

  אפרופו כסף, לא תמיד הפפלינוס היו בשפע. הדודו ידע גם תקופות קשות, למשל ב-1981, כשהוא היה בן 34 ופלט את הצ'חצ'חים. באותו הרגע פסקו מקורות ההכנסה שלו. לא רק זה, הוא לא היה יכול לצאת לרחוב כי היו יורקים עליו. ודאי תשמחו לדעת שעפרה חזה ("היה לה לב גדול") התלוותה אליו לאחת מהופעות ההתנצלות שלו בנתיבות ובאופקים.

   

  ועוד בהקשר המין הנשי מבטיח טופז ש"נרגעתי מבחורות. לפני חמש שנים אם היית באה לראיין אותי עם מאפרת כזאת, הטלפון שלה כבר היה בכיס שלי". הפרשנות שלו לאהבה – "הרצון להיות בעלים ושפוט של אותו הבנאדם. זו משיכה פיזית וחרדת נטישה. היום הוא מודה ש"עשיתי טעויות לכל אורך הדרך בגלל דברים חיצוניים. הייתי יפיוף, ובחורות היו – ועדיין – נזרקות עלי ומפתות אותי. הנישואים הראשונים התפרקו בגלל שלא עמדתי בפיתוי".

   

  אה, וצפירת ארגעה אחרונה: אם וכאשר טופז יחזור לטלוויזיה, הוא מבטיח להקדיש חמש דקות תמימות לפינת תרבות.

   

  המדור מאפס שעונים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  1,2,3 על הראש
  צילום: סמדר שילוני
  טופז ויונתן, הבן. הרבה אושר
  צילום: סמדר שילוני
  טופז ונטלי אוררו. כאב להם שאני מביא רייטינג
  צילום: ערוץ 2
  הראשון בבידור. נופל וקם
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים