שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דלק נדל"ן: גיוס של 632 מיליון שקל ממוסדיים

  הביקושים לשלב המוסדי של ההנפקה הסתכמו ב-750 מיליון שקל. במסגרת ההנפקה גייסה דלק נדל"ן סכום של 200 מיליון שקל תמורת הנפקת מניות, כששווי החברה הנגזר מהגיוס הוא 520 מיליון דולר

  חברת דלק נדל"ן השלימה היום את שלב המכרז המוסדי של הנפקתה בבורסה. החברה הבטיחה גיוס של 632 מיליון שקל במניות, אג"חים ואופציות ממשקיעים מוסדיים, סכום המהווה 80% מגיוס מיידי כולל של 790 מיליון שקל, מתוכם200 מיליון שקל במניות.

   

  במקביל למכרז המוסדי, המירה קרן הפנסיה מבטחים אג"חים להמרה שהיו ברשותה למניות דלק בהיקף כספי של 70 מיליון שקל. הביקושים לשלב המוסדי של ההנפקה הסתכמו ב-750 מיליון שקל. את הנפקת דלק נדל"ן הובילו החתמים פועלים-אי.בי.אי, כלל חיתום, גמול-סהר והראל חיתום.

   

  במסגרת ההנפקה גייסה דלק נדל"ן סכום של 200 מיליון שקל תמורת הנפקת מניות, כששווי החברה הנגזר מהגיוס הוא 520 מיליון דולר (כ-2.2 מיליארד שקל). בנוסף למניות, הנפיקה דלק נדל"ן למשקיעים אג"חים להמרה, אג"חים "סטרייט" בסכום כולל של כ-100 מיליון שקל וכתבי אופציה, הניתנים למימוש לאג"חים. מימושן לאג"ח יזרים אל קופת דלק נדל"ן כ-490 מיליון שקל נוספים.

   

  איליק רוז'נסקי, מנכ"ל דלק נדל"ן: "אנו רואים בהשלמת ההנפקה הצלחה גדולה מאד והבעת אמון מוחלט של שוק ההון בחברה, בבעליה ובמנהליה. זאת, במיוחד על רקע התנאים הקשים ששררו בימים האחרונים בשוק ההנפקות. החברה הוכיחה כי היא נהנית מאמון שוק ההון וכי היא ראויה להמנות עם רשימת החברות הגדולות של בורסת תל-אביב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים