שתף קטע נבחר

נבחנת הוספת אלפי מ"ר לבורסת היהלומים בר"ג

נשיא בורסת היהלומים יוזם מימוש זכויות בנייה והרחבת שטחים הנמצאים ברשותה, בין השאר ע"י הוספת קומות לבנייני הבורסה, מה שיאפשר הגדלת מספר העובדים בכ-4,000 עובדים נוספים

בבורסת היהלומים שוקלים לממש זכויות בנייה ולהרחיב את שטחה בהיקף של 12,000-7,000 מ"ר. את המהלך יוזם נשיא בורסת היהלומים, אבי פז.  

 

בימים אלה נבחנות אפשרויות שונות בהן: הרחבת שטחים קיימים, בין השאר על ידי 10 קומות נוספות על שניים מבנייניה, הוספת ניצול אחוזי בנייה וצירוף שטחים חדשים. כמו כן נבחנות אפשרויות להקמת בניין נוסף בן 10 קומות במתחם. 

 

כיום משתרעת בורסת היהלומים על פני 3 בניינים המצויים מטרים ספורים זה מזה והמחוברים ביניהם בגשרים מקורים. הבניינים הם "בניין מכבי", "בניין שמשון", וכשני-שלישים מ"בניין היהלום", כמו כן מחובר לקומפלקס "בניין נועם" הסמוך.

 

בשנים האחרונות עלה הצורך להרחיב את מרחב הפעילות של בורסת היהלומים בשל התרחבות הפעילות ובשל האפשרות לקלוט בארץ יהלומנים ממקומות שונים בעולם. לדברי פז, הוספת השטח תאפשר לבורסה להגביר משמעותית את פעילותה ותאפשר קליטת יהלומנים מהעולם ותתרום בכך לפיתוח הענף והתעשייה.

 

לבורסת היהלומים קיימים היתרים ואישורים להרחבת שטחים ותוספות בנייה. המשמעות של הרחבה כזו, טוענים בבורסת היהלומים, היא האפשרות להגדיל את מספר בכ-4,000 עובדים נוספים. "גם ראש עיריית רמת גן, צבי בר, נתן את בירכתו. "הוא רוצה לראות את האיזור הזה כ'סיטי' של רמת-גן", טוענים בבורסה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יולס רונן
בורסת היהלומים - ה"סיטי" של רמת -גן
צילום: יולס רונן
מומלצים