שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עשרות תלונות ברשות השנייה נגד חיים יבין

  נציב התלונות של הרשות מוצף בפניות נגד תוכניתו של יבין "ארץ המתנחלים"

  למעלה מ-100 תלונות התקבלו בימים האחרונים אצל נציב תלונות הציבור בנוגע לתוכניתו של חיים יבין "ארץ המתנחלים" ששודרה אמש (ג') ב"טלעד".

   

  משרדו של גיורא רוזן, נציב תלונות הציבור של הרשות השנייה, מוצף בימים האחרונים בפניות מעשרות אנשים שמתייחסים לתוכנית ולקדימונים של "ארץ המתנחלים". המכתבים הזועמים מציינים כי התוכנית מכפישה ציבור שלם, פוגעת במגזר רחב, בנוסף טוענים המתלוננים כי אסור לשדר את התוכנית בתקופה רגישה של קונפליקט ויש המאשימים שחיים יבין אינו אוביקטיבי. 

   

  המתלוננים דורשים להוריד את התוכנית לאלתר ומבקשים מהנוגעים בדבר להתנצל. במשרדי הנציב לא מדווחים כי כמות כזו של פניות היא בלתי שגרתית ונדירה ביותר. הפעם האחרונה שהתקבלה כמות פניות דומה היתה בתקרית דודו טופז ונטלייה אורירו. 

   

  מ"טלעד" נמסר בתגובה כי "'ארץ המתנחלים' מטפלת באחת מהסוגיות הבוערות ביותר בהוויה הישראלית. חמשת פרקי הסדרה הדוקומנטרית, אשר צולמו במשך שנתיים וחצי, מביאים אל המרקע באמצעות מצלמתו של חיים יבין את המציאות המורכבת והסבוכה, שכצפוי מעוררת תגובות לכאן ולכאן. יש לראות את הסדרה כמכלול ולא לנתק פרק אחד ולטעון טענות קשות על חוסר איזון. 'טלעד' גאה לעסוק בנושא כה חשוב לחברה הישראלית ולשדר סדרה זו בלב הפריים טיים". 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים