שתף קטע נבחר

ENERGIZE-N-GO - מטען סלולרי נייד

אנחנו אוהבים לדבר בטלפון וגם שוכחים לפעמים להטעין אותו. ניסינו את הפיתוח הישראלי ENERGIZE-N-GO ונשמנו לרווחה

אין משתמשי טלפון סלולרי שלא נתקע לפחות פעם אחת עם מכשיר שהסוללה שלו פשוט נגמרה. לעיתים זה קורה עקב תקלה בסוללה, אך לרוב זו אשמתנו - ולא חשוב באיזה טלפון אנו מחזיקים - או משום שדיברנו הרבה או בגלל ששכחנו להטעין אותה בלילה.

 

בהתאם לחוק מרפי האכזר, הסוללה תיגמר תמיד בדיוק ברגע שהכי נזקקנו לה: נתקענו עם הרכב במקום שכוח אל, אנחנו מאחרים לפגישה, שאין לנו את הכתובת המדויקת למיקומה ועוד כהנה וכהנה סיפורים.

 

על מנת להימנע ממצבים כאלו, חברת אי.גיל כרמל מציעה מטען נייד לטלפון הסלולרי, המבוסס על סוללות מסוג AA ניתנות להחלפה. קיבלנו לבדיקה את המטען, ENERGIZE-N-GO, ולאחר כשלושה חודשים שהסתובבנו איתו בתיק, הבנו שיש לנו ידיד לעת צרה.

 

גם את אוזניית ה-Bluetooth

 

המטען נבדק עם טלפון סלולרי מסוג V500 של מוטורולה אשר תומך גם ב-Bluetooth, והוא מתחבר לטלפון באמצעות כבל חיבור מיוחד.

 

שעת המבחן מיהרה להגיע. באמצע העבודה, בעת ישיבה במשרד, כחצי שעה לפני יציאה לפגישה מחוץ למשרד, נשמע הצלצול שמעיד על כך ששוב שכחנו להטעין בלילה את הטלפון אחרי יום מעייף של שיחות. שלפנו את המטען הנייד מהתיק, חיברנו לטלפון והזנו אותו באנרגיה שחסרה לו כל כך. נכון, המטען אינו מטען רגיל, הוא מטעין לאט יותר ולא תמיד יספיק לקצבי עבודה גבוהים. אך ברגעי מצוקה זה עדיף מכלום.

 

במקרה אחר נגמרה לנו הסוללה באוזניית ה-Bluetooth האלחוטית (גם היא של מוטורולה), בעלת אותו חיבור להטענה. גם אז המטען לא אכזב, ולמרות שזמן הטעינה היה ארוך, לבסוף הצלחנו להשתמש בה.

 

מבחינה חיצונית, המטען המגושם מכביד על הנושא וגורם לו להיראות מגוחך, בעיקר כאשר הוא צועד ברחוב ומדבר בטלפון עם "זנב" שתלוי מהטלפון ומתנדנד לו בעת ההטענה.

 

קצת על המכשיר

 

המטען הינו פיתוח ישראלי המבוסס על פטנט ייחודי. טכנולוגיית המטען הנייד מבוססת על שבב חכם ומתקן אלקטרוני שפותחו על ידי טקטיום ישראל. באמצעות הטכנולוגיה, השבב מזהה את מקור האנרגיה המוכנס למתקן (סוללה בגודל AA סטנדרטי) ומסוגל להמיר את המתח לפי דרישות המכשיר אותו הוא טוען.

 

המטען הינו רב פעמי ומאפשר זמן דיבור של עד 140 דקות (ואף יותר במכשירים מסוימים) וזמן המתנה של עד 140 שעות עם סוללת אנרג'ייזר המסופקת עמו. המטען מתאים לשימוש עם רוב המכשירים הנמצאים בשימוש בישראל, ובמידת הצורך ניתן להחליף את הסוללה המצורפת בסוללת AA סטנדרטית.

 

המטען משווק באריזה המשלבת את המטען, הסוללה והמחבר (קונקטור) בהתאם לסוג המכשיר המבוקש, כאשר ניתן גם לרכוש את המחבר בנפרד - אידיאלי למשתמשים בעלי מספר מכשירים שונים. המטען זמין בארבעה צבעים שונים: אדום, כחול, ירוק וכסוף.

 

מחיר: על פי אי.גיל כרמל, המחיר המומלץ לצרכן הוא כ-130 שקל לאריזה הכוללת מטען, סוללת אנרג'ייזר ומחבר. מחירו המומלץ של המחבר לבדו הוא 15 שקלים.

 

יתרונות: קטן, נכנס לכל תיק, ידיד לעת צרה.

 

חסרונות: מטעין לאט יותר ממטען רגיל.

 

ציון:

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים