שתף קטע נבחר

עיריית ת"א מציעה: אמצו חיות באמצעות הרשת

עיריית תל אביב העלתה לרשת תת מדור באתרה הרשמי, בו היא מציעה לדפדף בין תמונותיהם של בעלי חיים הזמינים לאימוץ באגף הפיקוח המקומי. בואו בהמוניכם

האתר העירוני לאימוץ ואיתור בעלי חיים הוא מדור זערורי המסתתר לו בינות לעמודיו של אתרה הרשמי של עיריית תל אביב יפו, ומציע שירות ייחודי וחינני במיוחד: מידע על בעלי חיים הזמינים לאימוץ באגף הפיקוח של המחלקה הווטרינרית של העיר, שממוקם אגב, אם נקעה נפשכם מחוויות וירטואליות - ברחוב ש"י עגנון 1.

 

המטרה המוצהרת של האתר היא לאפשר לאוהבי בעלי חיים לאמץ כלבים, חתולים ובעלי כנף נטושים, "ולהחזיר את התקווה לבעלי חיים אלו כמו גם לבעליהם האוהבים שאיבדו אותם", כפי שנכתב בעמוד הבית.

 

באתר מוצגות תמונות של חיות הבית השוהות במקלט העירוני, והוא מאפשר לבחור כלב, חתול או ציפור מועדפת באמצעות דפדוף מקוון בין "תעודות הזהות" שלהם, הכוללות נתונים כמו מספר זיהוי, גזע, מין וגיל.

 

רק 29 כלבים

 

השירות, שפעיל מזה מספר שבועות, אמור להציע מידע ונתונים על חתולים, כלבים ובעלי כנף, לצד מידע שימושי כמו טפסי אישורים וטרינריים לעיקור כלבים, מידע לגבי אימוץ ואיתור חיות, חיסונים, עיקור וסירוס חתולי רחוב, עשרת הדברות למאמץ כלב, חובות המוטלות על בעלי כלבים, מידע על מחלה שנקראת "תולעת הפארק", מידע למי שכלבו אבד, כיצד להמנע מנשיכת כלב (שימו לב לעצה הבאה: "כשכלב מתקרב אליך במהירות או נובח עליכם עמדו זקופים כשידיכם צמודות לגופכם". לא לנסות בבית), עצות לבעלי חיות מחמד בשעת חירום ומחירון של השירותים השונים.

 

בפועל, האתר מספק את חלק הארי של הבטחותיו, אולם בעת ביקורנו בו לא היו זמינים חתולים ובעלי כנף, ובאגף הכלבים הוצגו רק 29 כלבים ,שבצילומים האיכותיים שלהם באתר נראו ברובם טובי לבב באופן מפתיע, בעיקר בהתחשב בעובדה שהם מתגוררים במכלאה עירונית. לצלמים פתרונים.

 

כך או כך, מדובר בצעד מבורך וחיוני, הן לבעלי החיים והן לתושבים, בין אם מדובר באלו שאיבדו את חבריהם הטובים ביותר, או באלו שמעוניינים להבין למה רק חתול או כלב (או ציפור?!) יכולים להעניק לכם אושר אמיתי. אין ספק שאם יטרחו שם לתחזק את האתר בצורה ראויה ולכלול בו מאגר מידע עשיר ומקיף - הוא יהפוך לכוכב רשת אמיתי (רוני שני).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אתר עירוני לאימוץ. כוכב רשת בפונטציה
מומלצים