שתף קטע נבחר

שכיבות הסמיכה עלו למכבי ת"א 1,500 ש'

ועדת המשמעת שדנה במפגן שכיבות הסמיכה של הצהובים בדרבי באוסישקין הסתפקה בקנס צנוע, לאחר שהשחקנים הביעו חרטה. הפועל ת"א הוענשה במשחק רדיוס על תנאי בגלל התנהגות אוהדיה באותו משחק

שעות ספורות לפני פתיחת המשחק השני בסדרת גמר הפלייאוף באוסישקין, ספגה מכבי תל אביב מכה...לא מי יודע מה קשה, לאחר שוועדת המשמעת הטילה עליה קנס של 1,500 שקלים בגין מפגן שכיבות הסמיכה של שחקניה בדרבי הקודם באוסישקין, שהתקיים לפני כשבועיים במסגרת המחזור האחרון של בית הגמר.

 

כזכור, מכבי תל אביב הועמדה לדין בגין התנהגות בלתי הולמת של שחקניה: הקפטן גור שלף, אנתוני פארקר, ניקולה וויצ'יץ' ושרונאס יאסיקביצ'יוס, שפצחו בשכיבות סמיכה במהלך פסקי הזמן שנטל אפי בירנבוים לפני סיום המשחק. היתה זו התרסה כנגד הפועל תל אביב ומאמנה אפי בירנבוים, אולם במהלך הדיונים בוועדת המשמעת הביעו השחקנים חרטה על מעשיהם.


ניקולה וויצ'יץ' ואנתוני פארקר על הפארקט באוסישקין (ראובן שוורץ)

 

אי לכך הסתפקו הדיינים בעונש צנוע זה. הדיינים ציינו אף כי לקחו בחשבון כי תגובתם של השחקנים באה כנראה בעקבות נטילת פסקי הזמן הרצופים של בירנבוים, פעולה שהניעה אותם לפעול באקט לא ספורטיבי זה.

 

גם הפועל תל אביב הועמדה לדין בעקבות אירועי אותו דרבי סוער, בגין קריאות נאצה שהושמעו באותו משחק. העונש שהוטל על האדומים הוא משחק ביתי ברדיוס של 80 קילומטרים על תנאי למשך שנה. הוועדה התחשבה בכך שהנהלת הפועל תל אביב נקטה צעדים כדי למנוע מצב זה והציבה למעלה ממאה שוטרים במגרש.

 

הפועל ירכא, שירדה העונה מהליגה הלאומית לארצית, לא תוכל לשחק בעונה הבאה כלל. ירכא לא שילמה את חובותיה לשחקניה ומתעלמת לחלוטין מהרשות לבקרת תקציבים. לפיכך, לא תורשה הקבוצה לשחק בעונה הבאה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
שמעון מזרחי ואוהד הפועל. שני הצדדים נענשו
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים