שתף קטע נבחר

"הליכודניקים" של פרץ כבר מזמן לא בליכוד

כחלק ממסע הבחירות שלו לראשות מפלגת העבודה, הבטיח עמיר פרץ שאלפי אנשי ליכוד יערקו לצדו השני של המתרס. הוא אף הביא 2,600 טפסים של חברי ליכוד כביכול, שרוצים לעבור לעבודה. אך בליכוד טוענים: שני שליש מהם כבר אינם חברי ליכוד

מה הבעיה של פרץ עם טפסים? המפקד במפלגת העבודה לא מפסיק לייצר כותרות. היום (ו') התברר כי נפלו אי-דיוקים בדיווחים של מטה עמיר פרץ אודות כמות האנשים והשתייכותם הפוליטית, שהתפקדו לאחרונה לעבודה בגלל פרץ.

 

המטה של יו"ר ההסתדרות, המתמודד לראשות המפלגה הודיע בימים האחרונים כי 2,600 טפסי התפקדות של חברי ליכוד, שהחליטו להתפקד לעבודה, הועברו לליכוד כדי לגרוע אותם מרשימות הליכוד. מדובר בטפסים, כך לטענת אנשי פרץ, של אנשי ליכוד שמאסו במפלגתם ובמדיניותה והחליטו להתפקד לעבודה.

 

גורמים בכירים בליכוד אמרו ל-ynet כי לאחר בדיקה התברר כי מתוך 2,600 הטפסים של אנשי ליכוד לכאורה, רק 900 שמות התבררו כשמותיהם של אנשי ליכוד החברים בתנועה בפועל. שאר 1,700 השמות שברשימה אינם חברי ליכוד רשומים.

 

השאר, כך על פי בדיקת מנהלת הליכוד, עזבו את המפלגה ואת החברות בה כבר לפני שנים אחדות ולא חידשו את החברות זה זמן רב. בליכוד אמרו כי פרץ ואנשיו מפיצים נתונים לא נכונים לגבי כמות אנשי הליכוד שבחרו לעבור למפלגת העבודה, והוסיפו כי מטה פרץ עדיין לא העביר את כל טפסי הביטול הנדרשים לליכוד.

 

ממטה פרץ נמסר בתגובה לממצאים כי "הליכוד מגיב בפאניקה כתוצאה ממועמדותו של עמיר פרץ וכתוצאה מבשורת המהפך שהוא מביא אתו.

בשל מדיניותו ההרסנית של נתניהו, שהביא את ישראל לקטסטרופה חברתית, חברים מאוכזבים רבים נוטשים את הליכוד בשנים האחרונות".

 

הממצאים האלה מצטרפים לטענות שהושמעו בימים האחרונים לפיהן גם בכנס שערך פרץ בבית מפלגת העבודה עם יותר מ-200 אנשי ליכוד, לא כל הנוכחים באמת היו אנשי ליכוד בפועל. חלקם, כך התברר, עזבו את הליכוד כבר לפני שנים.

 

גורמים בסביבתו של פרץ ביקשו להבהיר כי מדובר בסך הכל ב-17 איש, שעברו את הליכוד בעבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
פרץ. כמה כמה?
צילום: צביקה טישלר
מומלצים