שתף קטע נבחר

  • חדשות וכתבות

סלקום תשיק בספטמבר שני מכשירי i-mode ראשונים

חברת סאני, יבואנית מכשירי הטלפון הסלולרים של סמסונג, השיקה היום (ב') תשעה מכשירים חדשים בכל הרשתות אשר יופצו בהדרגה בשוק הישראלי עד נובמבר

חברת סאני, יבואנית מכשירי הטלפון הסלולרים של סמסונג, השיקה היום (ב') תשעה מכשירים חדשים בכל הרשתות הסלולריות, שניים מתוכם מכשירי דור שלישי - Samsung 990 באורנג' ו-Samsung 750 בפלאפון. כל המכשירים יופצו בהדרגה בשוק הישראלי עד חודש נובמבר.

 

במהלך החודש הקרוב יושקו שני מכשירים חדשים:

 

900 Samsung - ברשתות סלקום ואורנג'. זהו מכשיר סליידר התומך בקישורית Bluetooth, הוא משמש כנגן MP3, וניתן לצפות דרכו בסרטונים המשודרים בזמן אמת (משודרים בזרימה מהרשת - Streaming).כמו כן ברשותו מצלמה דיגיטלית המגיעה לרזולוציית צילום של 1.3 מגהפיקסל המשמשת גם כמצלמת ווידאו.

 

Samsung 550 - ברשת פלאפון, המכשיר כולל משיבון פנימי מסך צבעוני ותזכורן קולי.

 

בחודש יולי, יושקו שלושה מכשירים חדשים:

 

990 Samsung  - מכשיר דור שלישי בעיצוב צדפה אשר יושק באורנג' ויתחרה במכשיר הדור השלישי הנמכר היום באורנג' ה-LG U8120i. 


 990 Samsung. הדור השלישי עבור אורנג'

 

דגם ה-900 של סמסונג מאפשר שיחות ווידאו וצפייה בסרטונים המשודרים בזמן אמת, תומך בשלושת תדרי ה-GSM מאפשר בכך נדידה לאירופה ולארה"ב, הוא מצויד בנגן MP3 ומסוגל לשהשמיע את המוזיקה באופן סטריאופוני באמצעות שני רמקולים מובנים.

 

המכשיר תומך בקישוריות ה-Bluetooth ואינפרה אדום, יש לו ספיקר פנימי, מצלמת ווידאו וסטילס המגיעה לרזולוציה של 1 מגהפיקסל, מסך פנימי בעל 262 אלף צבעים ומסך חיצוני בעל 65 אלף צבעים. הוא מסוגל להסתנכרן עם האאוטלוק תומך בהורדת ווידאו, תמונות, משחקים וקובצי מוזיקה.

 

Samsung 655 - מכשיר נוסף אשר המיועד לרשת אורנג' ותומך בשלושת תדרי ה-GSM, הוא מעוצב

בצורת צדפה ובעל מסך צבעוני 65 אלף צבעים. איכות הסאונד מגיעה ל-40 פולי והוא תומך ב-JAVA וב-WAP 2.0.

 

Samsung 650 - יושק בחברת פלאפון. זהו מכשיר צדפה הכולל משיבון פנימי משחקים צבעוניים בעלי צלילים פוליפוניים ותחושת רטט, מסך LCD פנימי בעל 65 אלף צבעים ומסך חיצוני שחור-לבן. כרטיס הקול מגיע ל-40 פולי והמודם הפנימי פועל במהירות של CDMA 2000 1X.

 

בחודש ספטמבר - שני מכשירי i-mode ראשונים

 

בחודש ספטמבר תשיק סלקום שני מכשירי i-mode ראשונים, 

 ה-Samsung S410I ו-Samsung S342I. נזכיר כי ה-i-mode הוא שירות אינטרנט נייד הכולל יישומים שונים של תוכן, דואר אלקטרוני ומשחקים באמצעות מכשירי טלפון ניידים. בנובמבר 2004 חתמה סלקום על הסכם עם רשת הטלפונים היפנית NTT DOCOMO על השקת שירותי התוכן של i-mode.

 

Samsung S410I - מכשיר צדפה בעל שני מסכים צבעוניים (חיצוני ופנימי), הוא תומך בקישורית Bluetooth ומשמש כנגן MP3. ברשותו מצלמה דיגיטלית עבור ווידאו וסטילס המגיעה לרזולוציה של 1.3 מגהפיקסל ובעלת מבזק (פלאש) כפול (מאיר לשני צדדים). עם הטלפון ניתן לנדוד גם לאירופה וגם לארה"ב משום שהוא תומך בשלושת תדרי ה-GSM, ויכול להתחבר למחשב בחיבור USB.

 

Samsung S342I - זהו מכשיר צדפה בעל אנטנה פנימית המגיע עם שני מסכים צבעוניים (חיצוני ופנימי), הוא מתחבר למחשב על ידי USB וברשותו מצלמה דיגיטלית המתאימה לצילומי סטילס ווידאו. ספר הטלפונים שלו מורחב ומספיק ל-2,000 מספרים. כרטיס הקול שלו תומך מגיע לאיכות תצליל של 64 פולי ותומך בקישורית אינפרא אדום.

 

בחודש אוקטובר יושק מכשיר סלולרי שני בדור השלישי, הפעם בחברת פלאפון:

  

Samsung 750 - זהו מכשיר דור שלישי EV-DO, בעל מסך צבעוני המגיע ל-262 אלף צבעים, הוא מסתובב ומאפשר צפייה המדמה מכשיר טלוויזיה. למכשיר יכולות ניווט לוויני (GPS), מצלמת ווידאו וסטילס מסתובבת המצלמת ברזולוציה של 1.3 מגהפיקסל, ברשותו נגן MP3 מובנה וכרטיס הקול מגיע לאיכות של 64 פולי עם שני רמקולים סטריאופוניים מובנים.

 

המכשיר כולל גם חריץ להרחבת זיכרון לכרטיסים מסוג T-FLASH. תכונה נוספת היא השלט הרחוק (אינפרא אדום) להפעלת מכשירים אלקטרונים בייתים כמו ווידאו, DVD, כבלים/לווין, טלוויזיה ואפילו את מערכת האודיו.

 

בחודש נובמבר תשיק סמסונג את ה-Samsung 880 - זהו מכשיר צדפה בעל אנטנה פנימית אשר  יושק ברשת פלאפון. המכשיר כולל מצלמת ווידאו וסטילס באיכות VGA עם יכולת צילום מולטי שוט, שליחת תמונות ב-MMS, שירותי מיקום (AGPS), משיבון פנימי, והוא מתאים לשימוש גם בארה"ב על ידי תמיכה בשניח תדרי GSM (כלומר 800 ו-1900 מה"ץ), יש לו שני מסכים (חיצוני ופנימי) כאשר אחד מהם צבעוני בעל 65 אלף צבעים. כרטיס הקול שלו מגיע לאיכות צלילי של 32 פולי והוא תומך בהורדה של יישומים, אנימציות משחקים ומנגינות.

 

נוקיה, המתחרה הגדולה של סמסונג, המובילה את שוק הסלולר, השיקה עוד בחודש אפריל סדרת מכשירים המכוונים לקהל חובבי הגאדג'טים. מדובר בסדרת מכשירי ה-N של נוקיה - טלפונים ניידים מדור שלישי מאובזרים הכוללים מצלמות, דיסק מיקרו דרייב ונגני מוזיקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים