שתף קטע נבחר

נוחי דנקנר לא הגיע להסכם עם ספרא

לא הושג הסדר עם משפחת ספרא לגבי מכירת אחזקותיה בסלקום. למשפחת ספרא נותרו עוד 70 יום כדי להחליט האם הם רוכשים את חלקה של חברת הטלקום האמריקנית בלסאות' בסלקום, מוכרים את חלקם לדנקנר או נשארים עם חלקם ומאפשרים לדנקנר לרכוש את חלקה של בלסאות'

נסיעתו של נוחי דנקנר לברזיל הסתיימה בלא תוצאות - לא הושג הסדר עם משפחת ספרא לגבי אחזקותיה בסלקום. למשפחת ספרא נותרו עוד 70 יום כדי להחליט האם הם רוכשים את חלקה של חברת הטלקום האמריקנית  בלסאות' בסלקום, מוכרים את חלקם לדנקנר או נשארים עם חלקם ומאפשרים לדנקנר לרכוש את חלקה של בלסאות'.

 

אם תכריע משפחת ספרא שלא לרכוש את חלקה של בלסאות', יוכל דנקנר להשלים את מהלך רכישת השליטה בחברה. בימים האחרונים נסע דנקנר לברזיל כדי לסגור את פרטי העיסקה עם משפחת ספרא, אך המו"מ לא הצליח להגיע לתוצאות - והמצב נותר כפי שהיה לפני נסיעתו של דנקנר.

 

כפי שפורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות", דנקנר סיכם עם חברת בלסאות' על רכישת חלקה בסלקום תמורת 625 מיליון דולר. דנקנר מחזיק לפני העיסקה 25% מסלקום, ובלסאות' מחזיקה ב-34.5%. בלסאות' ומשפחת ספרא מחזיקות כיום בשליטה בסלקום דרך חברה משותפת. גם אחזקתה של משפחת ספרא בסלקום עומדת כעת על 34.5% מהחברה. משום שמשפחת ספרא מחזיקה בשליטה בחברה משותפת יחד עם בלסאות', יש לה זכות סירוב או הצטרפות לעיסקה שהציע דנקנר.

 

נראה כי משפחת ספרא שוקלת לממש אף היא את אחזקתה בסלקום, אך מעוניינת במחיר גבוה יותר ממה שדנקנר הציע לבלסאות'. דנקנר מוכן לקנות את אחזקות ספרא, אך כאמור הכל שאלה של מחיר. מקורבים לדנקנר מסרו כי דנקנר נסע לברזיל על מנת לסגור עיסקה עם ספרא, וכי היה מוכן להתגמש במחיר שישולם על האחזקות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יונתן בלום
נוחי דנקנר
צילום: יונתן בלום
מומלצים