שתף קטע נבחר

יום טיול: כ-150 אלף ישראלים יצאו לטבע

רבבות ניצלו את סוף השבוע הארוך ויצאו לשטח לחגיגת שבועות מוקדמת. בחיפה נערך פסטיבל פיסול בחולות ובדרום - מירוץ אופניים. כרגיל, נרשמו גם לא מעט עומסי תנועה

עם הרבה מים, גבינות ושאר כל טוב החלו הישראלים, מוקדם מהרגיל, לחגוג את חג השבועות ויצאו לדרכים. הכבישים התמלאו וכ-150 אלף ישראלים יצאו לטבע כדי לטייל. 50 אלף מתוכם בילו באתרים בתשלום.

  

סוף השבוע הארוך גרם לחג השבועות להתחיל השנה מוקדם מהצפוי. רבים ביקרו בפסטיבל הפיסול בחול שהתקיים בחוף הכרמל בחיפה. כתוצאה מכך היו מגרשי החניה הסמוכים לחוף מלאים והתנועה זרמה לאיטה ברחוב ההגנה בעיר. עומסי תנועה נרשמו בכניסה הדרומית לחיפה. גם בצומת עמיעד שבצפון נרשמו עומסים כבדים. בין בית ג'וברין לקריית גת התקיים בבוקר מירוץ אופניים וכביש 35 נסגר לתנועה עד השעה 10.00.

 

עוזי ברזילי, מנהל אגף שיווק ותיירות ברשות הטבע והגנים מסר ל-ynet כי מדובר במספר חריג של מטיילים וייחס את המספרים גם הוא לסוף השבוע הארוך. "החיבור עם שבועות הגביר את התנועה".

 

המתכננים להמשיך ולטייל יתאכזבו לדעת שלמרום החום, צפויה עלייה קלה נוספת בטמפרטורות, שתורגש בעיקר בהרים ובפנים הארץ. 

 

ביום שני, חג השבועות עצמו, צפויה עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והכבדה בעומס החום. עומס חום קל עד בינוני ישרור ברחבי הארץ. וקרינה מסוכנת צפויה בין 12:00-16:00.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בת פולק
כ-150 אלף יצאו לשטח
צילום: בת פולק
גבינות בפה ושיר בלב
צילום: אפי שריר
מתכוננים לביכורים (ארכיון)
צילום: ג'ו קוט
מומלצים