שתף קטע נבחר

בריטניה: התעללה ב-271 חיות שגידלה - ונכלאה

246 כלבים, 16 ציפורים, 7 חתולים, ארנב וצ'ינצ'ילה - זה מה שמצאו פקחים שהגיעו לבית בבריטניה. רובם היו מורעבים ומלוכלכים. האשה נשלחה אחר כבוד לשלושה חודשי מאסר ונאסר עליה לגדל חיות מחמד

צער בעלי חיים: רוזלינד גרגסון, אשה בריטית בת 55, נשלחה אמש (יום ו') לרצות שלושה חודשי מאסר לאחר שבביתה נמצאו לא פחות מאשר 271 בעלי חיים, כשהם סובלים מחרפת רעב ומכוסים בצואה.

 

גרגסון נעצרה לאחר שפקחי הרשות לרווחת בעלי החיים, שערכו ביקור בביתה במהלך שנת 2003, מצאו במקום 246 כלבים, רובם מזן יורקשייר-טרייר, 16 ציפורים, בהן תוכים נדירים, חמישה חתולים, שני חתלתולים, ארנב וצ'ינצ'ילה.

 

הפקחים סיפרו כי בקושי הצליחו לנשום בבית, שהסריח מצואה ומשתן. הם סיפרו גם כי צואת כלבים נמרחה על החלונות הנעולים. הכלבים נדחקו בכלובים, שהונחו האחד על גב השני. לחיות לא היתה גישה למים נקיים והפקחים דיווחו כי לא הצליחו לאתר מזון באף אחד מהכלובים.

 

בשל תנאי הרעב הקשים, נאלצו הפקחים להרדים תשעה כלבים. שאר החיות נשלחו לבתים מאמצים. "זה פשוט עצוב, לראות את החיות האלה סובלות מכל כך הרבה הזנחה מתמשכת", אמר מנהל הרשות, פיל ווילסון.

 

גרסון הודתה בתשעה סעיפים שונים של התעללות בבעלי חיים. בנוסף לעונש המאסר, נאסר עליה להחזיק בחיות מחמד. עורכת דינה, אן-מרי גרגורי, אמרה בתגובה כי גרגסון "לא התכוונה לנהוג באכזריות". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים