שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אם חורגת

  ויוה

  פרקים 120-119

   

  דמטירו מתוודה בפני מריה על כל פשעיו ומראה לה את הקלטת של הרמח של פטריסיה. הקטור ואסטריה מצילים אותה ודמטריו בורח. מריה והילדים לוקחים את הקלטת לארובה ומצילים את אסטבן מההוצאה להורג, ברגע האחרון , הוא יוצא לחופשי. אסטבן מספר להקטור ואסטריה שמריה היא אמם. דמטריו מנסה לרצוח את דניאלה.

   

  דמטריו פורץ לאחוזת סן רומן ומנסה לרצוח את מריה. הוא מסביר לה את מניעי הרצח שלו. אנחל, כרמלה ואסטריה מתחננים על חייה. אסטבן מציל את מריה ודמטריו נלקח לכלא. הקטור ואסטריה מכינים הפתעה לאמם. דניאלה מנסה להתגבר על מותה של אנה רוסה ולהמשיך בחייה. אסטבן ומריה, הקטור וויויאן , אסטריה וגרקו, אנחל ואלמה ולאונל ולופיטה מתחתנים כולם באותו יום, בברכתו של האב בליסריו. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 118-114

   

  הקטור ואסטריה נוסעים למקסיקו כדי להיות עם אנחל. אלבה כולאת אותם במרתף אחוזת סן רומן. אנה רוסה מוצאת ראיה שיכולה לעזור לאסטבן. אלבה מגרשת את האב בליסריו.

   

  אנחל מתעורר. אלבה מבקרת אותו בבית החולים והוא דוחה את פניה. טרנסיטו מגלה שהקטור ואסטריה נעולים במרתף ומנסה להציל אותם. אלבה מספרת להם שהיא מאוהבת באבא שלהם. גרקו ממשיך לחפש את אסטריה. רבקה סוחטת את אלבה. אנה רוסה מגיעה לארובה, שם ממתין לה הרוצח.

   

  אנה רוסה מגיעה לארובה כשבידה הקלטת שמפלילה את דמטריו כרוצח של פטריסיה והוא הורג אותה. פביולה רואה בחנות את דמטריו מחופש לאשה. טרנסיטו מגלה לארנולדו שהקטור ואסטריה נעולים במרתף ומבקשת ממנו להודיע על כך לאב בליסריו. מריה מיואשת כי אינה מצליחה ליצור קשר עם ילדיה, והיא מתקשרת לאב בליסריו.

   

  דמטריו ומריה מגיעים למקסיקו ויחד עם גרקו מחלצים את הקטור ואסטריה. רבקה סוחטת מאלבה עוד כסף בעבור שירותיה ואלבה מרעילה אותה. היא גם נועלת את הכומר. היא עולה לעליית הגג. היא מתוודה בפני כולם על אהבתה לאסטבן ומתאבדת. השופט מודיע לאסטבן שתוך כמה ימים יוצא להורג.

   

  אסטריה מוכיחה את מריה, על כך שלולא הופיעה פתאום, חייהם היו נראים אחרת. דמטריו מגלה שכרמלה היא אמו האמיתית של אנחל והוא מציע לה להקים משפחה. דמטריו מחליט לחשוף בפני ברונו ופביולה את הצד האחר באישיותו ואת העובדה שהוא הרוצח של פטריסיה.


  פורסם לראשונה 16/06/2005 13:28

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים