שתף קטע נבחר

הראיון של קרוז אצל ווינפרי: הערב בערוץ 10

הכוכב הגיע כדי לשכנע את כל העולם שהוא באמת מאוהב בקייטי הולמס. הצליח לו?

 

 

הראיון של הכוכב ההוליוודי טום קרוז אצל כוהנת תוכניות האירוח (וחברתו הטובה), אופרה ווינפרי, ישודר הערב (ה') בערוץ 10 (21:00). קרוז הגיע אל ווינפרי בעיקר במסגרת מסע יחסי הציבור של הסרט החדש בהשתתפותו, "מלחמת העולמות", שביים סטיבן שפילברג. כמובן שבימים סוערים כמו אלה אין ראיון עם טום קרוז בלי שיחה פרטנית ודקדקנית בעניינו הבוער של הרומן (האמיתי או המומצא בין קרוז לפעוטה קייטי הולמס, שבאטמאן מתחיל בכיכובה עולה בסופ"ש הבא.

 

באולפן של אופרה, שקהלה מורכב רובו ככולו מנשים, תוכלו להתוודע אל קרוז המאוהב, מצחקק בחינניות, ומפאר את שמה של הולמס - כולו נכונות לחשוף פרטים אינטימיים מהזוגיות המתהווה. אותה שקיפות, אגב, אפיינה את הרומן המיוחצן מהרגע הראשון, והיא שהעצימה את חשדנותם של אמצעי התקשורת, והזינה את הטענה שמדובר ברומן מפוברק. כך או כך קרוז מסמיק ומפלבל בעיניו מול אופרה, שמצליחה לסחוט ממנו כותרות כמו "מעולם לא הייתי מאוהב ככה" (אל מול קלוז אפ מטאפורי על ניקול קידמן, אם ילדיו ואשתו במהלך עשור) ו"אני לא רוצה לאכזב אותה" (לשאלתה של אופרה אם הוא עומד להגשים את חלומה של הולמס ולשאת אותה לאשה).

 

אחרי הקידום המתבקש של סרטו של שפילברג (כולל קטע וידאו קצר) מגיע גם הרגע לקרוא לנערה. הולמס נקראת לאולפן והקהל זוכה לראות שידור חוזר (שכבר די מיצה את עצמו, יש לומר) של גילויי החיבה בן הסטאר בשנות ה-40 לחייו למי שהכרנו כג'ואי בדוסון קריק. תתפנקו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים