שתף קטע נבחר

עופר גלזר הקים חברת השקעות ב-300 מיליון שקל

בעלה של אשת העסקים שרי אריסון מפתח את עסקיו: הקים את חברת ההשקעות "גלזר אחזקות", שתשקיע 300 מיליון שקל בחברות ישראליות ובינלאומיות במיגוון תחומים - מנדל"ן ועד ביוטכנולוגיה

עופר גלזר, בעלה של שרי אריסון, הקים חברת השקעות בשם "גלזר אחזקות", באמצעותה ישקיע 300 מיליון שקל בחברות ישראליות ובינלאומיות.

 

דובר משפחת גלזר-אריסון מסר כי ההשקעות יבוצעו, בין היתר, בשותפות עם משקיעים זרים ומקומיים, בתחומים מגוונים, בהם נדל"ן מניב וייזום וכן בשוק ההון המקומי, על ידי רכישת חברות ציבוריות מבוססות, בעלות תזרים חיובי יציב. לדברי גלזר, הוא בוחן בימים אלה אפשרויות השקעה במספר מיזמי נדל"ן, לרבות בנדל"ן מניב, מתוך מגמה לבדוק בהמשך את האפשרות להקמת קרן נדל"ן (ריט). כמו כן מצוי גלזר בבדיקות ראשוניות לכניסה להשקעות בתחומים מסורתיים של קמעונאות, מסחר ותעשיה, וכן להשקעות בתחומי הטכנולוגיה והביוטכנולוגיה.

 

עוד הודיע גלזר כי בכוונתו להפנות חלק מהשקעותיו גם לאזורי פיתוח, זאת לאור הערכתו כי שגשוג צפוי של הכלכלה הישראלית יביא בקרוב להזרמת הון מחודשת לאזורים אלה ויוביל ליצירת ביקושים לפיתוח עסקים בעידוד ממשלתי.

 

"אני מאמין כי התעוררות הכלכלה והאמון המחודש שמביעים משקיעים זרים בישראל יצור כבר בזמן הקרוב הזדמנויות עסקיות רבות ומגוונות שעתה הוא הזמן הנכון לנצלן. אני מקווה כי ההשקעות שיבוצעו על ידי יאפשרו גם ליצור מקומות עבודה חדשים" אמר גלזר.

 

גלזר, שעסק טרום נישואיו לשרי אריסון בתחומי הנדל"ן, מסחר וקמעונאות, תיירות ושייט, בעיקר באילת, הרחיב את עיסוקיו גם לחו"ל, ורכש בשותפות עם משקיעים מקומיים נדל"ן לבנייה במיאמי, פלורידה. בין יתר עסקיו, מעורב גלזר במספר מיזמים בפלורידה ובמסגרתם הוא גם שותף לבניית שכונת מגורים סגורה באזור מבוקש במיאמי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יונתן בלום
גלזר: צופה שגשוג כלכלי באזורי הפיתוח
צילום: יונתן בלום
מומלצים